Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 nappal menzesz előtt 1...

Kelemen Szabina kérdése:

7 nappal menzesz előtt 1 napig barná folyás csak a xc papiron, hany nap dpo-n mutatja ki a teszt?

Figyelt kérdés
Sztem pecsételő vérzésem volt 1 héttel kesobbre vartam, 19-en barnáztam holnap 24-án termelel mar hcg-t? Sajnos aznap bevettem fogamzasgatlot mert azt hittem megjott most kezdenem el szedni. 24L 1 éves kisfiú anyja nem terveztem meg babat, de ha jon akkor orulunk!
2014. szept. 22. 07:54
 1/1 A kérdező kommentje:
Nemtudom összefügg-e de aznap rettenetesen fájt a derekam amúgy is szokott de aznap annyira fájt se ülni se feküdni se járni nem birtam élesen fájt, muszály erről beszélnem mert felőröl ez a gondolat se senki családtagnak nem merem elmondani csak ha biztos.
2014. szept. 22. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!