Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki hány hónapot várt az első...

Ki hány hónapot várt az első babára vagy vár? Többi lent.

Figyelt kérdés
Tudom hogy sokan kérdezték már de én már nagyon várom. Tavaly volt egy vetélésem aminek művi lett a vége 8 hetesen nagyon megviselt mert tervezett volt és vártuk, akkor 3 hónapra össze jött, most 3 hónapja próbálkozunk és semmi, van aggódni valóm. Én mindenért izgulok az a fajta vagyok. Szedek vitaminokat, egészségesen élek és sokat vagyunk együtt a férjemmel, 28 éves vagyok.

2014. szept. 22. 13:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Én két hónapja voltam missed ab-on,10 hetesen. Ebben a hónapban próbálkozunk majd újra,remélem minden rendben lesz.Az első is összejött elsőre.
2014. szept. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Pontosan 5 évet vártam. :)

28 vagyok, férjemmel egészségesek, tehát semmi fizikai oka nem volt annak, hogy ne jöjjön össze. Így alakult. Most 9 hónapos a kislány.

2014. szept. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Mi 4 évet vártunk, úgy, hogy ezalatt volt 3 vetélésem. Most 2,5 éves a lányom.
2014. szept. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
51%
Decemberben volt missed-ab műtétem, nem fejlődött. Fél éve próbálkozunk és semmi.Pont ma reggel jött meg és ez volt a 6.hónap. Volt 2x pozi teszt de megjött és most megyek szerdán hormonsor vizsgálatra h miért pozi és miért jön meg. Utána remélem összejön. 20 éves vagyok. Vitaminokat én is szedek D-vitamint folsavat.
2014. szept. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Mi 3,5 évet vártunk, mire sikerült teherbe esnem az elsővel (inszeminációval).

Most várjuk a másodikat, rá 'csak' 1 évet vártunk (szintén inszemináció).

2014. szept. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Picivel több mint két évet vártunk a mostmár 3 hónapos nagylányra.

Sok sikert!!!

2014. szept. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
És hogy bírtátok az idő telését, mert nekem minden gondolatom ott forog.
2014. szept. 22. 13:44
 8/24 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Ha nem álltam volna el dolgozni szerintem belebolondultam volna...az első 3 hónap valami szörnyű volt. Együttlét után 7 nappal már tesztelgettem ablaknál nézegettem 20 tesztet is megcsináltam h mikor lesz +...De jött a meló és így időm sincs meg nyugtat a vérvétel ha valami gond van itt most kiderül :)
2014. szept. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

7 hónapja várunk.

Most kezd nehéz lenni.

2014. szept. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 H.Orsolya ***** válasza:
a kisfiunk a második próbálkozós hónapba összejött. A kis tesóval most van a harmadik hónapunk. Ne aggódj, majd jön a baba :) Én hiszek abba, hogy majd akkor jön, ha jönnie kell. De persze én is izgulok, és csalódás volt, hogy most nem jött össze olyan hamar. De reménykedem :)
2014. szept. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!