Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A héten kellene megjönnie, ma...

A héten kellene megjönnie, ma a tesztem halványan, de pozitív lett, viszont 2 napja úgy görcsöl a hasam, mintha meg akarna jönni. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2007. okt. 23. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tuti terhes vagy. Én is így voltam. Nekem 5 napos késé után lett pozitív a teszt, de állítólag 1-2 naposat is kimutat, ugyanis azonnal megindul a hcg hormon termelődése, ami napról-napra több lesz. Én most 7 hetes terhes vagyok és még most is fáj úgy a hasam, mintha megakarna jönni, de ez csak azért van, mert nő a méhünk! Gratulálok!De azért csinálj még egy tesztet 48 vagy 72 óra mulva és ha akkor is pozitív, akkor örülj! :-)
2007. okt. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A teszt pozitívat nem szokott tévesen mutatni, így gratulálok!
2007. okt. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A halvány pozitiv is pozitiv!Nem szükséges a második teszt csak ha ez megnyugtat téged,de biztos hogy terhes vagy!Van HCG a szervezetedben ez teljesen egyértelmű!

Gratulálok!

2007. okt. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok a babához, tuti terhes vagy.

Keresd fel a nődokidat, hogy megnézze minden okés e.

2007. okt. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi is a kérdés??Gratula a pocaklakóhoz...
2007. okt. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!