Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ott vannak a csíkok vagy...

Ott vannak a csíkok vagy negatívak a tesztjeim?

Figyelt kérdés

[link]

Ezeket egy hét leforgása alatt csináltam, de nem mutat nagy változást. Lehet csak én akarom oda látni a halvány csíkokat? Ha terhes lennék már erősebbnek kellene lennie nem? Volt valaki úgy hogy nehezen mutatták ki a tesztek a terhességet?

Mennék orvoshoz is, de ha a tesztek nem pozitívak gondolom ő sem fog látni semmit az ultrahangon.


2014. szept. 30. 13:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A felső 4en én is látok csíkot. Mióta késik?
2014. szept. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Egy hete kellett volna megjönnie.
2014. szept. 30. 13:52
 3/19 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Én is ugyan igy vagyok velle mint te!

Az én teszteim is ugyan igy néznek ki,na erre nagyon kiváncsi vagyok mi lesz!

2014. szept. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én látom a csíkokat, csak nagyon halványak. Szerintem baba lehet a dologban, főleg, ha késik is már ennyit.
2014. szept. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Ismét 2-es válaszoló vagyok!!

Érzel valamit tünetekre gondolok??

2014. szept. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Én látom a második csíkokat! lehet későn volt pé sed azért nem erősödik!

drukkolok:)

2014. szept. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nahát! Akkor neked sem erősödnek a tesztek? Te miket érzel? A férjem szerint kismama vagyok, valahol én is ezt érzem, de a tesztek... :( A derekam fájdogál és néha nehéznek érzem a hasam alját. A melleim mintha keményebbek lennének, és kicsit émelygek is. Ezeket mondjuk ezer dolog okozhatja a terhességen kívül, szóval ez nem mérvadó szerintem.
2014. szept. 30. 14:13
 8/19 A kérdező kommentje:
Pont ebben a ciklusban voltam hormonvizsgálaton, a 21.-ik napon 88 volt a progeszteron szintem. Az orvos azt mondta biztosan volt ovulációm. Akárhogy számolgatok is túl vagyok a 14 napon. Másoknak már az együttlét után 10 nappal erősebb csíkjaik vannak, mint nekem egy hét késésnél. még abban reménykedek valami kivételes eset vagyok.
2014. szept. 30. 14:17
 9/19 anonim ***** válasza:
32%

"Mennék orvoshoz is, de ha a tesztek nem pozitívak gondolom ő sem fog látni semmit az ultrahangon."


És? Ezt most nem értem... Azt látni fogja, ha terhes vagy, meg azt is, ha nem. Vagy nem az a cél, hogy ez kiderüljön? Főleg, ha 5 tesztből sem tudod megállapítani?

2014. szept. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ismét 2-es vagyok!

2-napig hányingerem volt de csak reggel kicsit fájnak a melleim meg olyan érzés h mindjárt megjön! Ennyi!

2014. szept. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!