Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány érett petétek volt az...

Hány érett petétek volt az első clostybegytes hónap után?

Figyelt kérdés

Nekem kettő lett, mindkettő a jobb petefészkemben. Viszont tüszőrepesztőt, nem írt fel végül az orvos, mert a férjem szombaton műtötték és nem biztos, hogy tudunk együtt lenni (otthoni együttlét volt a terv, stimulációval), és az orvos úgy döntött, hogy csak úgy nem ad tüszőrepesztőt.


Azért ha olyan állapotban lesz a férjem holnap próbálkozunk.


2014. okt. 9. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Kettő volt nekem is. :)
2014. okt. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És? Hogy sikerült az a hónap? Vagy ha az esetleg nem, akkor azóta, hogy vagy?
2014. okt. 9. 16:38
 3/4 anonim ***** válasza:
5 napig szedtem reggel és este és lett 12 db petesejtem, abból 6 szép nagy érett meg
2014. okt. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Az legelső Clostys hónapban nem tudtam teherbe esni, de azután sem a következő 4-5 hónapban, hiába volt mindig kettő vagy három érett pete.

A kúrát szüneteltettem jó időre, több hónapra, majd később kezdtük újra. Akkor az 5. Clostys hónapom lett sikeres. Ovutesztet használtam. Bár használtam volna előbb!!!

Mindegy. Azóta 6 év telt el. A kislányom 5 és fél éves, a kisfiam (spontán sikerült terhességből) 2 éves elmúlt.

2014. okt. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!