Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem lehetek terhes?

Ugye nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Szeretnék véleményeket kérni, mert eléggé meg vagyok ijedve.

Szerintem valószínűtlen, de attól tartok, hogy terhes lehetek.


Óvszerrel védekezünk, de még pluszban, mielőtt elélvez kirántja. Szóval óvszer+megszakítás, és mindig meg is nézzük, hogy nem lyukas-e, én sosem láttam annak.

Szóval igazából szerintem elég elővigyázatosak vagyunk ilyen szempontból. Viszont most látok tüneteket magamon. :(


Még a ciklusomról: 33-35 naposak kb, elég hosszúak, de rendszeresek. Legutóbb szept. 18-án jött meg, és nem csak úgy ímmel-ámmal, hanem rendesen. Erős görcsök, rengeteg darabos vér, szóval úgy, ahogy a nagykönyvben meg van írva. Állagra, mennyiségre, hosszra teljesen rendben volt.


Szóval most lehettem kb a ciklusom felénél egy hete. Múlt héten kedden elkezdtek menzi előtti jelek jelentkezni rajtam. Nagyon nagyon fáj a mellem (nem feszül, hanem kimondottan fáj, ilyen kicsi csomócskák vannak benne, mint menzi előtt), fáj a derekam, puffadok és ezek a szimptómák azóta is fennálnak. Múlt hét óta 2szer voltunk együtt (természetesen óvszer+kirántással), és mindkét aktus utén véreztem kicsit - nálam menzi előtti napokban ez is normális. Szóval nagyon furcsa az egész.


Az a helyzet, hogy meg vagyok ijedve, és nagyon fura az egész. kb most lehetne a megtermékenyülés, és ugye akkor még jó ideig nincsenek jelek. De hát a menzim meg mindig megvolt jó erősen. Kérek szépen véleményeket. Köszönöm! :)



2014. okt. 9. 12:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Kizárt dolog, hogy terhes lettél. És valóban, jelek még ilyen korán nem is lehetnek, hiszen együttlét után 2 héttel van kb a beágyazódás, és csak utána jelentkezhetnek tünetek. De ilyen védekezés mellett abszolút kizárt a terhesség. Ne aggódj.
2014. okt. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gumi + kirántás :D :D Ti aztán elővigyázatosak vagytok. Nyugi ettől nem lehetsz terhes, semmi esély rá. A baba azért nem jön ennyire egyszerűen. (valakinek sajnos, valakinek szerencsére).
2014. okt. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!