Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy kicsit gusztustalan kérdés?

Egy kicsit gusztustalan kérdés?

Figyelt kérdés
Párommal kisbabát szeretnénk, így persze nem védekezünk..aztán szeretkezés után lezuhanyzom mindig de ha másbap megyek a wcre még akkor is látom,hogy folyik.. ez mindenkivel így van?

2014. okt. 10. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát bemtudom, én csak magambol indulok ki...nekem másnap nem szokott már jönni a cucc. Aktus után kb 3 óráig, aztán ennyi...
2014. okt. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek, hogy néhány óráig folyik a "cucc" , de nekem egyszer fordult elő hogy másnap még érzékeltem. azóta sem.
2014. okt. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Néha velem is igy van, attol függ az ember mennyire nyomja ki magabol, ill h mennyit van függölegesen, m akkor hamarabb kifolyik mint pl ha fekszel. De mi köze ennek a gyerek témához? Ugy érted ha minel tovabb benned van annal nagyobb az esely?
2014. okt. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, belőlem is szokott folyni másnap. Főleg, ha szex után este elalszom és másnap kelek csak fel.
2014. okt. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Pont én is kérdezni akartam...

nekem is így van, még másnap is folyik, elég kellemetlen...

2014. okt. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Off: Sztem azért ìrta ebbe a témába, mert eddig gumival védekeztek, és csak most találkozott ezzel a dologgal, mióta gyereket szeretnének. Gondolom foglalkoztatja, hogy ez normális-e ill. van e hátránya teherbeesés szempontjából.

On: nálam is elõfordul, ha este szexelünk. Ha nappal, nem igen figyeltem erre fel másnap.

2014. okt. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen így van ahogy te írod utolsó :) 7 év után most 1 hónapja nem védekezünk :)
2014. okt. 10. 21:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Én minden egyes alkalom után lezuhanyoztam egyből alaposan,eléggé ki is folyt. Most 8 hónapos a kislányom :-)
2014. okt. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En mindig ki is nyomtam magamból:))mert zavart,h olyan sokaig folyt ..32 hkm
2014. okt. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!