Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes maradhatok vagy sem?...

Terhes maradhatok vagy sem? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Amikor kivette a parom a farkat , lattam hogy folyik egy kicsi a puncimbol . Azt nem tudom hogy belem elvezett vagy csak mikor vette ki kicsit odaert ... De lattam szabad szemmeles azutan gyorsan mentem es megmosakodtam ! Beteg kell legyek par nap mulva.Terhes maradhatok vajon belem elvezett vagy csak a szelere ment es onnan folyhatott? koszonom

2014. okt. 12. 17:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha jól értem nem volt gumi a farkán, tehát nem védekeztetek. A megszakitásos közösülés nem védekezés és simán teherbe eshetsz. Amugy meg kérdezd meg tőle
2014. okt. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
o sem tudja sajnos. amugy 4 eve nem tortent meg egyaltalan ez mindig vigyaztunk . De ha rogton megmosakodtam akkor is lehetseges ha tenyleg belem elvezett es kifolyt?
2014. okt. 12. 18:32
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Felnyúlsz a zuhanyrózsával, és a méhedet meg a petevezetékedet is kimosod? Mert ha nem, akkor semmit nem ér az aktus utáni fürdés, ez egy óriási nagy tévhit, hogy a fürdéssel ki lehet mosni az ondót!:D

Másrészről ha tisztában lennél a tested működésével, akkor tudnád, hogy jelen esetben elég kicsi a teherbe esés esélye, mivel peteérés a ciklus közepén van. Azon meg már túl vagy, ha pár nap múlva kell megjönnie (és könyörgöm, nem beteg leszel, hanem megjön. Ez nem betegség!!!!!!!)


72 órán belül még az esemény utáni tabletta is játszik.


Miért szexelsz, ha alapvető dolgokkal nem vagy tisztában?

2014. okt. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Hányszor teszed fel még ma a kérdést?
2014. okt. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
olvastam hogy ha tobbszor szeretkezel es elelvezel akkor nem eletkepes a sperma mindig?
2014. okt. 12. 19:14
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem tudja mikor élvezett el? Az igen! Gondolom olyan 14 év körül lehettek..
2014. okt. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
hat 4 ev alatt soha nem tortent meg . nem 14 evesek vagyunk hanem 20 es 25 ... maskor mindig tudta kontrolalni magat . amugy ferj es feleseg vagyunk !
2014. okt. 12. 20:22
 8/18 anonim ***** válasza:
Igen, terhes lehetsz. De most az komoly, hogy tőlünk várod a választ arra, hogy mikor élvezett el a férjed????
2014. okt. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
nem arra varom a valaszt hanem arra hogy menstruacio elott par nappal is teherbe lehet esni ?
2014. okt. 14. 19:10
 10/18 anonim ***** válasza:
Igen, teherbe lehet esni, csak kisebb eséllyel.
2014. okt. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!