Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe estem, de a partnerem...

Teherbe estem, de a partnerem nem szeretné ha megtartanánk. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok. Viszont ö nem szeretnè ha megtartanànk! Egy görbe èjszakàn nem vèdekeztünk, ès ugy lett a baba! Mindketten a huszas èveink elejèn jàrunk, 3 ève vagyunk egy pàr, együtt is èlünk màr egy ideje! Nagyon szeretjük egymàst!:) Nem tudom elkèpzelni az èletem màssal, csak VELE! Most azonban nem vagyunk ugyanazon az àllàsponton, egy nagyon fontos kèrdèsben! Amikor kiderült, hogy àllapotos vagyok, akkor nagyon lesokkolta a dolog! Kètsègbeesett, megijedt, össze volt zavarodva...èn is de ö sokkal jobban! Nem az a fajta fiu, aki kibujna a felelössègvàllalàs alol! Nem kell attol tartanom, hogy elhagyna:) csak egyelöre mèg nem szeretne apàvà vàllni..Az a baj, hogy nincs sok fèlretett pènzünk, ami van az mind kell a sajàt lakàsra! (mert mèg apukàmèknàl lakunk nem sajàt albèrletbe!) A szüleim nagyon örülnek a hirnek, egyèbkènt ràjuk anyagilag is szàmithatunk, hàla Istennek mindkettönk szüleinek sok pènze van, persze nem belöle kivànom felnevelni a babàt! De azèrt jol jön a biztos ülöi hàttèr! A baràtomnak is van àllàsa, èn is dolgozom bàr èn csak heti 16 oràban, mert mellette esti suliba jàrok, de annak januàrba vège is! Nagyon nagy felelössèg egy gyerek, az biztos ès talàn vège is szakadna a fiatalsàgunknak ha megtartanànk a picit! De a szivem mègis azt sugja, hogy tartsuk meg! Szerintetek? Hallgassak a pàromra ès menjek el abortuszra? Vagy üljek le vele beszèlni a tèmàrol ès tartsuk meg?
2014. okt. 12. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt mindenképp beszéljétek át.

A leírás alapján nekem nem tűnik kiforrott kapcsolatnak, inkább még a tiniszerelem kategória.

Sok rejtett baj bukkanhat fel, ha eddig még nem volt krízishelyzet és nem lett abban kipróbálva a kapcsolat.

2014. okt. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
Hu ilyenkor ugy kiakadok...mi az istenért nem szedsz gyogyszert? Az egy élet ott a hasadban... De persze egyszerűbb a görbe éjszakára fogni.
2014. okt. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
En 20 voltam a parom 23 mikor becsuszott a baba az en parom se szerette volna De en azt mondtam nem megyek ab ra o donthet velem marad vagy tavozik az eletunkbol. Nem akarom raeroszakolni rakenyszeriteni de en vallalom hamar issze hoztuk. persze velem maradt hisz o is igy latta 2 en csinaltuk :) azota 2,5 eves a lanyunk es apa szeme fenye :0)
2014. okt. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%

Szia!

Nálunk is ez a probléma,terhes lettem,de a párom nem szeretne még apa lenni,mi megbeszéltük a dolgot,én nem köteleztem arra hogy velem maradjon és bele kényszerítsem az apaságba,igaz a szüleim nem gazdagok,de megtudom adni én is a kicsinek amit csak lehet,mivel nagy a családunk,kapok tölük is amivel nagy megkönnyítik a dolgomat.

A barátaim is sokat segítenek és ők is adnak amit csak tudnak,nagyon sokat köszönhetek nekik.

Viszont a párom azt mondta,hogy ha már mi voltunk felelőtlenek akkor válaljuk.

Sok sikert neked és én azt mondom beszéljétek meg a pároddal,ne vetesd el,egy kis életnek adhatsz életet.

2014. okt. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28%
Nektek kell donteni, de ha anyagilag nem gond, a csalad is tamogat, es nem vagy mar tini sem, en semmikepp nem vetetnem el !
2014. okt. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a kommenteket!


Igen, mèg nem döntöttünk sehogy...anyagilag nem lenne gond, tinik sem vagyunk màr, ès csalàdi tàmogatàst is kapnànk mindkèt rèszröl, csak az aggaszt, hogy a baràtom mèg mindig nem baràtkozott meg a dologgal.

Van mèg egy kis idönk eldönteni, hogy mit ès hogyan. De èn meg szeretnèm tartani!

2014. okt. 13. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!