Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az eséje hogy terhes...

Encsi22 kérdése:

Mennyi az eséje hogy terhes vagyok? A férjemmel a menstruációm elott 1 nappal voltunk egyutt vedekezés nélkül. Másnap meg is jött pontosan.

Figyelt kérdés
2 napja faj a hasam(olyan mint amikor meg akarna jönni de még nincs itt az ideje), ég es fel vagyok fújódva. 15 nap telt el azóta. Szerintetek lehetek terhes? Előre is köszönöm a normális válaszokat

2014. okt. 12. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha 15 nap telt el az aktus óta, akkor holnap csinálhatsz tesztet és megtudod a választ
2014. okt. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Leírtak alapján az is elképzelhető hogy most van ovulációd.
2014. okt. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
amit leírsz, nem terhességi tünetetek, meg is jött pontosan, szerintem nem vagy terhes
2014. okt. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50-50% menstruáció alatt is teherbe lehet esni.Bármikor teherbe lehet esni.Késhet a pé. vagy akár lehet orgazmus közben egy spontán pé.És kész is a baba :) Szeretnétek?Amúgy elsőnek és másodiknak teljesen igaza van.Tessék tesztelni,az már kimutatja.
2014. okt. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen akartuk és itt is van 13 hetes vagyok....köszi a válaszokat
2014. dec. 18. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!