Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet a terheseg jele?...

Ez lehet a terheseg jele? Többi lent.

Figyelt kérdés
Általában 22-25 naposak a ciklusaim. Előjelenem nem szokott lenni csak megjön és Ennyi. Hétfőre vártam. Már 10 napja néha néha görcsölgetek, de leginkább jobb oldalt alul nyilal bele. Semmi mas tünetem nincs. Mi okozhatja ezt?
2014. okt. 15. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem voltak ilyen tüneteim az elején, állítólag a sárgatest okozza. A 13. hétig szurkált, nyilallgatott.Biztosat csak a teszt tudna mutatni, mivel már késik, szerintem nyugodtan megkockáztathatsz egy olcsó tesztet!
2014. okt. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha hetfore vartad, akkpr mar hetfo ota a teszt is megbizhatoan kimutatja, csinalj egyet. Az h szurkal a hasad, az nem jelenti h terhes vagy..
2014. okt. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tudom h nem csak az okozhatja,csak ilyet még nem tapasztaltam, egyszer semmi bajom utana újból,görcsölaztan szurkál és elmúlik.. Hétfői teszt negatív volt. Varok hétvégéig.
2014. okt. 15. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!