Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lett valaki terhes úgy hogy a...

Lett valaki terhes úgy hogy a hőgörbe nem mutat peteérést?

Figyelt kérdés
Ma van a 21. nap, 17 napig egyenes vonalam volt, azóta meg fel le ugrik a hőm nagyobbakat. Előző 2 hónap olyan volt mint a mintagörbe 15. napi ovuval, mi lehet ebben a hónapban? Ja és tojásfehérje nyákkal most először találkoztam a 15.nap pont, előtte sosem volt ilyenem.
2014. okt. 15. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Ritkán, de előfordulhat szerintem. Feltennéd a görbéd? Úgy jobban meglehetne mondani.
2014. okt. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A babát tervezők otthonán néznék körül, ott van erről szó. De úgy rémlik, hogy akiknek nem emelkedik a hőmérsékletük ovu ellenére, azoknak ez fixen minden ciklusban így van. Könnyen lehet, hogy anovulatórikus ciklusod van, néha pihen a szervezet. Évekig hőmérőztem védekezési céllal és évente egy ovu nélküli ciklusom volt általában.
2014. okt. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2014. okt. 15. 12:13
 4/9 A kérdező kommentje:

Ez meg az előző két havi görbém.


[link]


[link]

2014. okt. 15. 12:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem mutatja egyik görbét sem :S
2014. okt. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mostani:


[link]


Előző 2:


[link]

[link]

2014. okt. 15. 12:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Vagy nem lesz ovud és kb pontosan fog megjönni, vagy késői peteérés lesz elhúzódó ciklussal. Nem lehet megmondani, melyik történik épp, de a görbéden látszani fog ha mégis lesz peteérésed. És akkor a fertilityfriend ki fogja írni mikorra várd a mensit. Ha nincs pé a ciklusban, akkor ha jól emlékszem nem ír ki semmit a várható mensi idejére.
2014. okt. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A telefonomon még a VIP verziója fut a fertilitynek, és ott rendesen 24-re írja ki az átlagos (29) napos ciklus alapján még mindig.
2014. okt. 15. 13:06
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazad volt, a 25.napra behúzta a peteérést, most vagyok a 8. Dpo-n. Ez nem gond hogy most ilyen későn volt, ettől nem borul az egész ciklusom?
2014. okt. 27. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!