Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van okom aggódni, hogy teherbe...

Van okom aggódni, hogy teherbe eshettem?

Figyelt kérdés
Tegnap este szeretkeztünk a párommal. A behatolás előtt gumi nélkül simizte nekem (csiklómnál). Utána húzott gumit és történt meg az aktus. Szükséges volna egy esemény utáni tabletta, vagy túlreagálom a dolgot? Sajnálom, ha sokaknak evidens a kérdés/válasz, de én nem vagyok tapasztalt a témában (felnőtt vagyok, de nem volt még párkapcsolatom előtte). Előre is köszönöm a segítséget!
2014. okt. 19. 11:09
 1/9 anonim válasza:
Emiat ne idegeskedj! Ettol nem eshetsz teherbe csak akkor ha guminelkul hatolt volna be! ;)
2014. okt. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha vedekeztetek akkor nem eshetsz teherbe . Kiszakadt e a gumi vagy sem?
2014. okt. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz terhes.
2014. okt. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem vagy terhes fölösleges a tabletta
2014. okt. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem, a gumival semmi probléma nem volt utána, csak az előjáték miatt aggódtam. De nagyon köszönöm a normális és megnyugtató válaszokat!
2014. okt. 19. 11:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Ennyitől nem leszel terhes! Nyugodj meg!
2014. okt. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem eshetsz így teherbe,nyugi. :) Még ha előváladékos is a párod,akkor is nagyon kicsi az esély,szinte semmi. Mi még gumit se használunk,se gyógyszert,csak kiszállással védekezünk évek óta. Még véletlenül sem esek teherbe. :)
2014. okt. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
egyforma vagyok a 7es valaszoloval .mi is ugy vedekezunk !
2014. okt. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


A megszakításos védekezéshez csak annyit, hogy én is így csúsztam be :D Persze lehet, hogy szüleim nem megfelelően alkalmazták a módszert :P Köszönöm még egyszer mindenkinek :)

2014. okt. 19. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!