Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kezdi valaki mostanában a...

Kezdi valaki mostanában a lombikot? Én a stimuláció 2. napján tartok.29-én megyek első ultrahangra. Ha van kedvetek beszélgetni írjatok! Ez már a 4. lombikom lesz, az elsőből már van egy 5 éves nagylányom.

Figyelt kérdés

2014. okt. 25. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Akkor én becsatlakozom. :)

Én is a stimuláció 2. napján vagyok, és 28-án megyek UH-ra a Kaáliba. Nekünk ez össezesn a 6. friss stimulációs lombik lesz, a 4. friss lombikból született a kisfiunk, aki 2,5 éves. Közben volt két fagyasztott beültetés is, amelyek nem sikerültek. :(

Azoospermia a legfőbb oka, hogy lombikozunk, nálam "némi" inzulinrezisztencia.

2014. okt. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én holnap megyek uh-ra,a stimu9.napján tartok.3.próbálkozás,gyermektelen vagyok és a mostani fog sikerülni!Tudom és érzem biztosan!Sok szép tüszőt kivánok neked!Megkérdezhetem hány éves vagy és hova jársz?Rita voltam
2014. okt. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!10.napi uh-on voltam ééés boldogság!!5 petesejt érik,ami nálam nagy szó,eddig 3 volt a legtöbb.Nagyon örülünk és pénteken lesz a punctio.Neked is drukkolok,minden jót kivánva!
2014. okt. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Én a Kaáliba járok Krizsa doktorhoz.Ez lesz az első lombik vele,mert előtte a Kováts doktornőhöz jártam. Most nagyon bízom a doktor úrban,egy inszemet próbáltunk augusztusban,az sajnos nem sikerült.De én inkább lombikpárti vagyok,ebben jobban hiszek.

29 éves vagyok.

Kedves utolsó,gratulálok!Szorítok Neked.majd írd meg a punkció eredményét.

Én is izgatottan várom az uh-t, végülis csütörtökön megyek.(most néztem,hogy rosszul írtam)

2014. okt. 27. 16:53
 5/5 unerita válasza:

Sziasztok!én most kezdem a lombikot Debrecenben Leskó dokinál!hosszú stimulációm lesz!lenne 1 pár kérdésem,segítsetek légyszi nekem:

-hogy működik az utazási költség visszatérítés,kell számla ,ha vonattal megyek?Állítólag kapunk Debr-be vmi sárga papírt és azt kell majd leadni?

-és a szurik támogatása?az csak annyi,hogy a doki azt x-eli be a recepten?vagy azonfelül is jár még vmi?

2014. nov. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!