Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Császármetszés után újabb...

Császármetszés után újabb baba? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Fél éve halva született a kisfiam a 32. héten. Úgy érzem, lelkileg készen állok egy újabb terhességre, sőt, nagyon szeretném. De vajon a testem ? Tudom, hogy elvileg minimum 1 évet várni kell. Van itt valaki, aki hamarabb bevállalta mint egy év?
2014. okt. 25. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

NEkem ápr. 29-én volt egy 25 hetes babával császár, ő sem él.

Most várandós vagyok.

Genetikus nőgyógyász mondta, hogy akkor fogok teherbe esni, amikor a szervezetem készen áll. :) 6 hetes vagyok.

2014. okt. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltál.Őszintén sajnálom. Nekem ápr. 28.-án volt.:( Annyira változó, van aki fél évet javasol, de olvastam már 2-3 évről sem. Hegszétválással riogatnak..
2014. okt. 25. 16:06
 3/9 anonim ***** válasza:

Á, dehogy lesz hegszétválás!!! :)

Minden rendben lesz, és gyönyörű gyerekeink fognak születni.

2014. okt. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Úgy legyen! :) Gratulálok Neked, és boldog, problémamentes terhességet, és egészséges babát kívánok!
2014. okt. 25. 16:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Neked is minden jót kívánok! :)
2014. okt. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Császár után 11 hónappal szültem második gyermekem.Így jött össze.Semmi gond nem volt.
2014. okt. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jó ilyet olvasni :) Ő is császárral született ugye?
2014. okt. 25. 17:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen :) Kicsit bepánikoltam amikor kiderült,hogy ismét terhes vagyok.2 hónapos volt az első babám amikor megfogant a második.Csak 14. hetes terhesen jöttem rá,hogy valami nincs rendben.Bár ha előbb tudom akkor is megtartom.Utólag nagyon örülök,hogy így alakult,mindenki ikreknek nézi őket és ők is annyira összenőttek,mint az ikrek.
2014. okt. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A minimum egy évet nem viccből mondja az orvos...
2014. okt. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!