Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha késik a mensi és a teszt...

Beata kinga kérdése:

Ha késik a mensi és a teszt negatív és akkor se jön meg korán csinálhattam a tesztet?

Figyelt kérdés
6napja késik a mellem fáj,rosz a közérzetem !
2014. okt. 25. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
amig faj a melled nem jon meg . figyeld meg ezt. erossen faj ? ha nem annyira akkor hamarosan megjon
2014. okt. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Néha beszur annyira hogy csak na de ez kis időnként van!ég a hasam is a hányingerem már elmúlt de még mindig semii
2014. okt. 25. 18:28
 3/5 anonim ***** válasza:
hany napja kesik ? pontosan mikor voltal a multhonapba ? mert akkor kiszamitok neked valamit hogy en hogy szoktam szamolni
2014. okt. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
amelyik datumon megkellett hogy jojjon arra a napra szamits meg maximum egy hetet . Es addigra megkell jojjon . Pl oktober 17 en voltal es november 17 en ha nem jon meg akkor maximum november 22-23ra megkell jojjon . En mindig ugy szamitom .
2014. okt. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szeptember 22-én volt utoljára !
2014. okt. 25. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!