Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barnázás tulajdonképpen...

A barnázás tulajdonképpen barna színű vérzés csak pár csöpp, vagy olyan mint sima folyás csak sötéttebb? A termékeny tojcsis nyálka az állandó pé alatt (előtt)?

Figyelt kérdés
Tojcsi állandóan észlelhető, vagy normális az is, hogy pl ma nyúlós volt, de csak kétszer észleltem? Minden esetben van peteérés ha tojcsi is van, vagy ez nem feltétel?
2008. aug. 12. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
álltalában peteérés előtt van nyúlós tojásfehérje szerű folyás, de ez nem garancia a peteérésre.A barnázás annyit tesz hogy kismennyiségű folyás és vérzés esetén keveredik a kettő és azért lesz barnás pirosas mert mire lejut a folyás a hüvelybe addígra elszíneződik a vér.Úgy tudom hogy nem állandó.Jelzi hogy az elkövetkező 1-2 napon belül peteérés várható, és elmúlik.
2008. aug. 30. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
jah... és remélem tudtam segíteni:)
2008. aug. 30. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!