Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy modjam meg a páromnak...

Enkaba kérdése:

Hogy modjam meg a páromnak hogy kistestvért szeretnéka lányunknak?

Figyelt kérdés
Másfél éves a kislányunk és úgy érzem jó lenne egy kistestvér.Ti hogy mondtátok meg a párotoknak?Nem ellenkezett nagyon?
2014. okt. 27. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi errol beszeltunk meg az elso elott, sot mar a kapcsolat elejen h o hogy kepzeli az eletet, mindkettonk 2-3gyerekkel, 3hos a kicsi es mar agyalunk h mekkora korkulonbseg lenne majd az idealis nekunk.. ti ilyenrol nem beszeltetek?? ha tolunk kerdezed h hogy beszeljetek errol az nem hangzik egy tul kommunikativ es egeszseges dolognak, ne haragudj az oszintesegert. En ugy mondanam egyebkent, h' szerintem johetne a kisteso, te mit gondolsz a 2 ev korkulonbsegrol'? kb ennyire bonyolult ez:-D
2014. okt. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem meg egy sincs csak tervezzuk egyenlore. Miert nagy ugy a masodik, ha mar van egy? Az elsot sem akarta? Ha igen, akkor csak annyit mondj, hogy mit szolnal egy masodik babahoz? En most az elsonel ugy voltam, hogy mondogattam neki, hogy majd nemsoka jo lenne es hogy en kesz vagyok es meglepetesemre o is azt mondta, hogy mar o is szeretne. Persze meg nem most rogton, de mar ki van tuzve az idopont. Eloszor csak annyit mondogatott, hogy igen itt lesz mar az ideje, most meg mosolyog ha valami babas dolgot mutatok neki. :) Szerintem puhatolozz, hogy nem gondolja e hogy kellene egy kisteso a lanyotoknak? Sok sikert!
2014. okt. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elsővel abszolúte egyetértek. Hogyan kommunikáltok, ha egy ilyen nagy dolgot nem mersz előtte felhozni...? Miért olyan biztos, hogy ellenkezne? Vagy már szó volt erről és nem örült a gondolatnak? Egyébként meg, ilyen egyszerűen, mint ahogy kérdésnek is kiírtad...
2014. okt. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1 válaszoló:Nem haragszom neked ez a véleményed!

Nem arról van szó hogy nem akar hanem hogy mikor.Mondogatja hogy kéne egy kisfiú de szerintem ő későbbre gondol és azért kérdeztem hogy Ti hogy adtátok tudtára a párotoknak.Amúgy még a kapcsolatunk elején megbeszéltük hogy 2 biztos lesz csak azt nem hogy mennyi legyen a korkülönbség.Szülés előtt a 4 évet mondtam a kettő közt de most úgy érzem jöhetne a kistesó.

2014. okt. 27. 18:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért érzed így,mert a lányod még nem lépett a dackorszakba,akkor aztán bánod majd,hogy kicsi a korkülönbség.

Amúgy nem értem mi olyan bonyolult ebben,egy szimpla hétköznapi párbeszéd:

Drágám mit együnk holnap? Jó a Grill csirke?

Mert akkor elugrom vásárolni Krisztivel.Képzeld Krisztiék már szeretnének kistesót,kicsi korkülönbség lesz köztük. Néhány napja annyira vágyom még egy babára,mit gondolsz erről lassan belevágunk mi is?


Ennyi

2014. okt. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2 év van a lányaim között. Nem is csinálnám másképp...Én megkérdeztem,hogy mit szólna egy második picihez. Bár ő későbbre szerette volna kicsit,de nem is ellenkezett.
2014. okt. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!