Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Laboros papírból ki tudta...

Laboros papírból ki tudta megállapítani hogy kisfiú vagy kislánya lesz?

Figyelt kérdés
Hallottam már olyat hogy valami adatból kiderül a baba neme ez igaz? Vagy csak halandzsa? Nagyon szeretném megtudni de még csak 12 hetes vagyok és még nem most fog kiderülni... Ti mikor kezdtetek el vásárolni a babának?persze mikor már tudtátok hogy mi lesz a neme?
2014. okt. 29. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet béna vagyok, de a koleszterin-szintemből vagy a húgysavamból nem tudtam megállapítani a baba nemét. :)

De már vannak olyan vérvizsgálatok (igen költséges áron), amik kifejezetten az anyai vérből állapítják meg a baba nemét.

Nekünk a 12 hetes uh-n már megtippelték, hogy lány lesz, 16 hetesen megerősítették, tehát elég hamar kiderült. Már 4 éves amúgy.

Most a 14. héten vagyok, de még nem tudjuk a tesó nemét. Majd kiderül. A laborleletem e szempontból most sem mondott semmit nekem. :)


Régebben, amíg volt AFP vérvétel, addig hallottam, hogy abból tippelgettek a baba nemére, de ezt a vizsgálatot már megszüntették. S amúgy sem mutatott biztos eredményt.

2014. okt. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

18 hetes uh-n mondta a doki, h 100, h lány, de a 25 hós UH-t még megvártam, addig nem vettem csak csajos cuccokat.

Hát őszintén szólva nem is hallottam arról, h a vérvétel eredményéből meg lehet mondani. :O

2014. okt. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem bevált, de ez is csak ilyen jóslás:

belepisilsz egy pohárba, hintesz rá 2 evőkanálnyi szódabikarbónát. Ha pezseg, fiú, ha nem, lány.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2014. okt. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3-4 hét múlva már uh-n tutira megmondják.

Egyszerű vvből nem derül ki.

16 hetesen már biztos volt, hogy fiunk lesz a 36. héten kezdtem vásárolni ezt azt de a nagy részét csak a 38. héten.

2014. okt. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!