Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha eddig mindig volt tojásfehé...

Ha eddig mindig volt tojásfehérjés nyákom, de ebben a hónapban nem?

Figyelt kérdés

November 6. körül lenne a pé, de csak vizes folyásom van. Ilyenkor már menetrendszerűen tojásfehérjés nyák van nálam.


Mi történhet? Csúszik a ciklus,nem lesz pé?Azért furcsa, mert eddig mindig volt ilyen nyákom...

Átl. 27 naposan a ciklusaim...


Tapasztalt valaki hasonlót?


2014. nov. 2. 15:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Úgy évente 1-2x normális, ha nincs egyik-másik ciklusban peteérés, ahogy az is, ha esetleg több van. Nem vagyunk gépek.

(Magamon meg annyit tapasztaltam - mindkét tervezett gyereknél -, hogy amint elkezdtem árgusan figyelni a mindenféle jeleket, tuti csúszott és borult minden, ami addig pontos volt. Később olvastam, hogy stressz késlelteti a peteérést és szerintem ez volt a magyarázat.)

2014. nov. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!