Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a teszt erős pozitívnak...

Ez a teszt erős pozitívnak számít?

Figyelt kérdés

14. dpon készült, One step teszttel. Ma nem kellett megjönnie. Azt hittem, ennél halványabb lesz a második csík. Lehet, hogy ketten vannak?


[link]


2014. nov. 3. 09:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Erős pozi amikor egyforma színű a tesztcsíkkal. Legalábbis számomra. Szép pozi, lehet h ketten vannak de sztem inkább vsak hamarabb és nem középidőben fogant.
2014. nov. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szép pozitív teszt, de lesz még erősebb is. Ebből még nem gondolnám, hogy ketten vannak, mindenkinek a szervezete másképp termeli a Hcg-t. Gratulálok! :)
2014. nov. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen erős volt, de egy baba van. De nem lehetetlen. 9 hetes kismama :)
2014. nov. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen, erős, de lesz még erősebb is :) Ettől függetlenül lehetnek ketten,ki tudja? :) De egy babával is így nézne ki, szerintem :)
2014. nov. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia! Gratulalok, nagyon szep pozi :) ugyanezen "ragodom" en is, en 15. Dpo-n teszteltem tegnap hasonloan eroset, raadasul delutan, alig tartogatott alapanyagbol ;) a ma reggelim viszont ahhoz kepest csak hajszalnyival erosebb :)
2014. nov. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gratulációkat! :)

Az első gyermekemnél kb. 1 hét késés után volt ilyen erősségű a két csík, azért vagyok kicsit kétségbe esve. Nem tudom elképzelni magam ikres anyukaként, félek tőle őszintén szólva, bár a családban anyai ágon ötször született ikerbaba eddig.

19-én volt pozitív az lh teszt, így leghamarabb is 20-án lehetett a peteérés. Majd kiderül 2 hét múlva, egyedül van-e odabent :)

Gratulálok én is a kismamáknak :)

2014. nov. 3. 09:35
 7/12 anonim ***** válasza:
Első babánál a nemvárt napján ettől erősebb pozit teszteltem.Attól is függ mennyire koncentrált a vizelet.
2014. nov. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem várt elott 1hettel lett ilyen pozi a tesztem,mikor ikreket vártam!A masik gyerekemnel ilyen eros volt a nem várt napjan,de egyedul volt!

Mennyi idős a nagyobbik gyereked?

2014. nov. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
15 hónapos a kisfiam. Szóval elég nehéz lenne egy kétévessel és még két picivel mellette. Ha kiderül, mindenképp megírom :)
2014. nov. 3. 12:13
 10/12 A kérdező kommentje:
Amikor az ikreiddel voltál terhes, milyen tüneteid voltak, amik eltértek a másik terhességedtől?
2014. nov. 3. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!