Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az én és a férjem családjában...

Az én és a férjem családjában is vannak ikrek,35év felett vagyok. Ez tényleg fokozott az esély az ikerterhességre?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy 35 év felett megnő az ikerszülések esélye, ráadásul az én és a férjem családjában is vanna kikrek...
2014. nov. 3. 22:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a kérdésben egy AZ-al több lett :)
2014. nov. 3. 22:14
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

A korod miatt kétpetéjűekre van nagyobb esély, igen. Az is számíthat, hogy voltak ikrek a családjaitokban.


Én 32 évesen szültem egypetéjűeket, a férjem távoli rokonságában voltak ikrek.

2014. nov. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
36 éves voltam a 3.terhességem idején. Egypetéjű ikreim lettek. Egyikünk családjában sem volt soha iker.
2014. nov. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
A kétpetéjű ikrekre a hajlam anyai àgon öröklődik. A férjed családja nem számí. Az egypetéjűség "véletlen", de ahhoz sincs köze a férjed rokonainak. Vagyis se a petesejteidnek, se a méhednek nincs köze hozzájuk.
2014. nov. 4. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Leírta a valóságot a 4-es válaszoló.A férjed génjeihez,és spermájához semmi köze,hogy neked hány petéd érik be egyszerre,vagy melyik dönt úgy,hogy mutálódik,és létrejön az egypetéjű ikerpár. És valóban anyai ágon örököljük tovább. Nekem apai ágon van egy 3-as ikres rokon,de így nálam nem áll fenn a ,,veszély,,. :D
2014. nov. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak az anyai vonal számít!

Illetve nekem azt mondta a dokim,hogy korral és minden többedik várandósàggal nő az ikerterhesseg esélye.(nekem a 4.varandosagom lett az).

Van mar gyermeked?

2014. nov. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


3 gyerkőcöm már van :)

2014. nov. 4. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!