Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? Erezhetek ilyet?

Terhes lehetek? Erezhetek ilyet?

Figyelt kérdés

4 vagy 5hete tortenhetett az hogy lefekudtem a parommal,akkor gumi nelkul volt,lehet hogy kerult egy kicsi belem is,de elovaladek tuti!

2hete fajt es szurt a petefeszkem,majd a 3heten kezdtem hanyingert erezni,eros hanyingert,majd aztan ehseg erzetett.nagyon erosen kivantam nagyon a meggyet,de sokmindentol pedig rosszul voltam,olyanoktol is amitol eddig soha.

Most felvagyok puffadva,es teltebbnek erzem magamat.

A menzeszem majd csak 15-25.ke kornyeken jon meg,addig sajnos nem tudom.

Amikor teszteltem negaiv lett,leheg tul koran,lehef hogy mas all a hatterben.


2014. nov. 3. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor m0r rég menstruálnod kéne nem?
2014. nov. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Normális a ciklusod? Ha nem, akkor honnan tudod, hog ymikor kellene megjönnie?

HA normális, akkor már meg kellett volna, nem?

HA 4-5 hete feküdtél le a pároddal és terhes lettél, akkor már 2-3 hetes tuti van a babád és nem létezik, hogy a teszt ne mutatná ki. HA tüneteid is vannak (nem hiszem, hogy attól), akkor 2 hónapos terhes vagy kb. és egy teszt+doki megerősíti.

2014. nov. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanezek a tünetek voltak, nem menstruáltam, nőtt a hasam és a mellem. Hormonzavarom volt.
2014. nov. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Meg nem kene megjonnie,de nem reszeres a menzeszem,de amikor megjon mindig kozepen.

A teszt eddig negativ volt,dokihoz meg nem jutottam el.

De mar bejelentkeztem,a tunetek egyre erosebbek,meg mindig teltebbnek erzem magamat es puffadt vagyok.

A fejem elkezdet fajni es meg mindig szur a mehem.

2014. nov. 4. 17:32
 5/8 anonim ***** válasza:
ez nem a terhesség miatt van és egyébként sem vagy terhes.
2014. nov. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor kedves utolso mire gondolsz??
2014. nov. 5. 21:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Vagy meg fog jönni, vagy pszichés, de ha 4-5 hete voltál a pároddal és negatív a teszt, az nem terhesség.

Nekem 9 nappal az együttlét után már pozitív volt a teszt, 15 nappal utána látszódott az ultrahangon és kb. 30 nappal utána már megvoltak a laborok az immunológiáról, ellenanyagszűrésről stb. de a rosszullétek még csak ez után jöttek. Gyanús a negatív teszt, szerintem a rendszertelen ciklusodnak sem ártana utánajárni.

2014. nov. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kertem mar a nogyogyaszomhoz is idopontott.

A vizelet es a ver vetelre is elmentem jovohet meglesz minden eredmeny.

Elvileg mar penteken megkapom az eredmenyt.

2014. nov. 5. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!