Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretném a tanácsotokat...

Szeretném a tanácsotokat kérni, nekem menses után van pém, ez bizonyitott,11 nappal vagyok utána, tegnap este iszonyatosan görcsöltem, ma meg reggel elég rosszul éreztem magam, szédülés, fejfájás, mell viszketés. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 28. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Mikorra nem várod?

Hány naposak a ciklusaid?

2010. jan. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
28 naposak a ciklusaim,tehát február nyolcadikára nem várom.Tudom ebből még bármi lehet,de valahogy furán érzem magam.
2010. jan. 28. 09:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nézd nagyon hosszú még mensiig az idő,ezekből a tünetekből semmire nem lehet következtetni.

Lehet nem ezt akarod olvasni,de amiket leírtál tünetek,nálam mindíg mensi elött jöttek.

Most,hogy kisbabát várok,semmi tünetem nem volt.

Ha meg is fogantál,az még be sem ágyazódott,nincs terhes hormon termelés,így tüneteid sem lehetnek.

Ne agyalj ezen,majd február 8-án:)

Azért megy a drukk!

2010. jan. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Ez nem kóros. A ciklus 11. napja teljesen normális, főleg, ha rövid ciklusaid vannak. Tényleg, hány naposak?
2010. jan. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%
Ja, írtad is. Bocs. :-)
2010. jan. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!