Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt valali aki szinten...

Van itt valali aki szinten izgul a napokban nem vart miatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok lanyok! :))

nagyon izgulok 4 nap van meg a nemvartig tegnap pici barnazasom volt a melleim 3 napja kő kemenyek es kb 2x nagyobbak :-D o_O a hőm megy felfele ma mar 37.3at mertem. izgulok remenykedem :-D

ti hogy alltok?



2014. nov. 12. 11:11
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
nekem pusztán egy hete késik...negatív tesztek...tünet semmi.de mensinek sincs se híre se hamva...hétfőn volt egy kis tojásfehérjés nyákom,fogalmam sincs hogyan.ciklus 40.napján vagyok ma...kedden megyek dokihoz.jó lenne tudni h mi a lótúró van
2014. nov. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Szia ! Sok sikert neked, remeljuk a legjobbakat! kitartas!
2014. nov. 12. 11:29
 3/37 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező:) Nekem nagyon baba-gyanús vagy:)

Nekem ma kellene hogy megjöjjön. Émelygek napok óta,fáj a cicim,szurkál a petefészkem egyik oldalról. Egészen fitt voltam eddig,de most elfogott a fáradtság

2014. nov. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nagyon irigykedem, hogy ilyen biztató tüneteid vannak :( :) nekem is 3-4 nap múlva kellene megjönnie, de hétfő óta görcsölök a közérzetem nem a legjobb, olyan punyadt vagyok és kezdenek a melleim érzékenyebbek lenni (mensi elött sosem görcsölök csak amikor megjön hirtelen elönt nincsen előjele, de utána már görcsölök rendesen) :( Bár nem tudom az alaphőmet de ma pl 36,4-et mértem...Nagyon szeretném, hogy összejöjjön, bár nem ezek alapján nem hiszem, pedig kétnaponta voltunk együtt a párommal és ha így sem jött most össze, akkor nem tudom, hogy mi tévők legyünk :(


De nagyon drukkolok neked, hogy pozitív legyen a teszted :)

2014. nov. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:

Haha nekem dettó mint az elsőnek:-)

40.napon vagyok, teszt nega:-)

Viszont tegnap óta nekem van enyhe megjön érzésem..

Általában 34-35 napos a ciklusaim.

2014. nov. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:

Hello 5-ös :) és tudod mikor volt az ovud?akkor voltatok együtt?én utána olvastam és a tojásfehérjés nyák a mensi elő szele :\ én is 40.napon vagyok,és nekem is kajla a cikluson.2napja fájdogálok ott lent.de a remény hal meg utoljára ;) 1.voltam.

Kérdező neked drukkolok,majd Írj h mi a szitu!!!:)

2014. nov. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Most kicsit mar elvesztettem a remenyt mert ma reggel mar csak 37.00at mertem..de mensi elojelek nincsenek meg a mell fajas nem mult meg. Remenykedem ugy ahogy mondjatok a remeny hal meg utoljara :) szoritsatok meg 3 nap :)

Szoritok nektek is! :))

2014. nov. 13. 05:18
 8/37 anonim ***** válasza:
Sziasztok, en most teszteltem természetesen negatív...de pisi elott nagy mennyiségű fehér váladek jott ki belőlem (nem a párom spermaja lehetett mert az nem ilyen állagú...) a hom naponta egy tizedet emelkedik...lehet h spontán ovum volt félidő utan vagy csak most lesz? A háttér gocsok alap hétfő óta...vasárnapra nem várom...szerintetek mi lehet?
2014. nov. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Szia utolso! en is vasarnapra nrm varom remenykedjunk :))
2014. nov. 13. 08:27
 10/37 anonim ***** válasza:
hááát,fogalmam sincs.Mert belőlem is fojdogálnak dolgok,de elvileg az mensi előjel.meg már a hasam is fájdogál.ráadásként ma 71,7 kg-t mutatott a mérleg(pedg kereken 71kg szoktam lenni) ez már mensis tünet :D legalábbis nálam.nagy has+több kiló
2014. nov. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!