Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu környékén több napon át...

Ovu környékén több napon át tartó hasszurka és derékfájás, normális? Kicsit megijedtem.

Figyelt kérdés
Babát tervezünk, és napokban kellene lennie az ovumnak. Tegnap és tegnapelőtt elég erős nyilalásokat éreztem főleg a jobb petefészkemben, de néha a balban is, és mintha a derekam is fájna,vagy csak kisugároz, de felfázva nem vagyok. Ez lehet az ovutól vagy szerintetk valami baj lehet? Olyat már éreztem máskor is, hogy pár óra szurkálás, de több napon keresztül? Ma edig még nem éreztem. Párom rám hozta a frászt, hogy biztos gond van, szerintetek?

2014. nov. 13. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ovuláció idején rendszerint fáj a derekam és a petefészkem is. Én személy szerint megérzem. Nincs gond, van aki megérzi van aki nem.
2014. nov. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem mostanában majdnem úgy fáj előtte 2 napig, mint a mensi.
2014. nov. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, már kezdek megnyugodni. Ma már egyáltalán nem éreztem, ezek szerint tegnap volt ovum, és ettől lehetett. Tegnap és tegnap előt este is együtt voltunk, remélem összejön :)
2014. nov. 13. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!