Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha van egy-két pattanás nem...

Ha van egy-két pattanás nem lehet baba?

Figyelt kérdés

Úgy tudtam/tudom, hogy menzesz előtt a pattanás azt jelenti, hogy nő az ösztrogén. S ha nő az ösztrogén, akkor meg fog jönni a nemvárt. (Orvos mondta, nem én találtam ki!)

Szerintetek? Van benne valami?


2014. nov. 17. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Ja, de ha valaki terhes, akkor is egy csomó hormonális változáson megy keresztül az ember és attól is lehet tiszta pattanásos, holott mondjuk előtte nem volt olyan típus.

Nekem nem volt gond sosem a bőrömmel, de mikor terhes voltam a kisfiammal, rettenetesen pattanásos voltam.

Szóval nem gondolnám, hogy a pattanásokból bármire is kéne következtetni.

De az is igaz, hogy most viszont szülés után, ha menzesz közelében vagyok, akkor pattanásosodom.:) Szóval ebből inkább ne vonj le semmi következtetést!:)

2014. nov. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, ment a kezecske! :)


Inkább nem reménykedek, de nem is zárok ki semmit :) Ha késik tesztelek, ha nem, akkor a következő hónap majd szerencsét hoz :)

2014. nov. 17. 19:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Én életemben nem voltam olyan pattanásos, mint amikor pozitívat teszteltem. S ez azóta is tart...16 hetes vagyok.

Nekem ez volt az első jelek egyike, ugyanis olyan ragyás lettem, hogy majdnem dobtam egy hátast. :)

2014. nov. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pont mint az elottemszolok.. kamaszkoromban osszesen nem volt annyi pattanasom mint terhesen, de utaltam!! :)
2014. nov. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nos, az én esetemben így működött: amikor megjött, előtte 2 nappal vagy a szemöldököm felett, vagy az államon jött pattanás. Ez az igazi, "nem lehet kinyomni hormonpattanás".


Pozi teszt előtt teljesen tiszta volt az arcom.

2014. nov. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rajtam is mindig jott ki pattanas, mielott megjott. Mikor pozit teszteltem, akkor is pattanasos voltam, es terhesseg allatt mindig, amikor meg kellett volna jonnid. Mindig mondtam is a ferjemnek, hogy:"na most kellene megjonnie"
2014. nov. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi Csajok! :)
2014. nov. 18. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!