Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Okt.5-én volt utoljára mensese...

Okt.5-én volt utoljára mensesem. Ma voltam uh-n negatív volt és minden rendben. Este felé szurkált a hasam csináltam egy ovu tesztet ami pozitív lett. Akkor hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Valaki világositson már fel.eddig ugy tudtam ha mensi nincs akkor peteérés sem.na de most ez a helyzet.a peteé. Nem a mensi utáni 14 napon van?
2014. nov. 19. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd, valószínűleg volt egy anovulációs ciklusod, de ez a te logikád alapján azt jelentené, hogy mivel most elmaradt a menstruációd, többé nem lesz peteérésed, hiszen nincs menstruáció, nincs honnan számítani a peteérést. Ha most pozitív a teszt (és nem állandó lh csúcsot jelez, ami a késés oka is lehet), akkor innentől számított 12-16 napon belül várhatsz menstruációt.
2014. nov. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem a mensi utáni 14. napon, hanem a következő mensi előtti 14. napon van peteérés. Így jó eséllyel számíthatsz 2 hét múlva mensire, hacsak nem leszel babás.
2014. nov. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De késik, nem?
2014. nov. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ovu a két menzesz közt van kb. félidőben
2014. nov. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!