Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Akiknek Clostival lett baba:mennyi érett tüsző volt a sikeres hónapban és mennyi gyerek lett belőle?

2014. nov. 24. 10:26  Privát üzenet  

A válaszok
Az ismeretségi körömben többféle eset is volt. Volt olyan, akinek három tüsző lett és egy baba. Volt, akinek ikrek lettek belőle (tüszőszámot nem tudok). De szerintem gyakoribb, hogy egy baba lesz, még ha több is a tüsző.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2014. nov. 24. 10:41 Privát üzenet
Egy tüszőből egy fiacskám lett :)

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2014. nov. 24. 11:03 Privát üzenet

Általában 2dominans tuszom volt a 14.nap korul.7honapig használtam 3honapos szünettel.

2 baba jott ossze az utolso kúra során.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2014. nov. 24. 14:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Magyarországon kb hány sikeres fagyasztott lombik gyerek van?
Mi lehet az oka annak, hogy egy családban az egyik gyerek okos sikeres, a kisebb pedig tele van bírósági ügyekkel?
Elvárható egy apától, hogy ha sikeres az MLM rendszerben és jól keres, hogy ingyen és önzetlenül adjon terméket a gyerekének?
34 éves dekoratív, művelt, sikeres nő vagyok. A párom 40 éves, úgy érzi, nem akar "egyelőre" gyereket, mert nem stabil az egisztenciája. Várjak? Mit javasoltok?
Miért? És hogyan?
Gyerek Forma 1-es pilóta - Szerintetek sikeres lenne? Bírná a futamot?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!