Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 napja kezdtem a hőmérőzést....

2 napja kezdtem a hőmérőzést. Nagy gond ha fél óra eltérés volt a két reggel hőmérőzési időpontja között? Egyik éjszakát végig aludtam a másikat nem, többször felébredtem és ez álltalában így van mindíg. Így is hiteles a hőmérőzés?

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Hiteles, de a legjobb tényleg az lenne, ha mindig PONTOSAN ugyanabban az időben mérnéd.


Elmondom, én hogyan csináltam. Felhúztam a telefont reggel hatra, mondjuk. Felébredtem, megmértem, kimentem pisilni, aztán visszafeküdtem, és aludtam addig, ameddig csak akartam vagy tudtam (mindig délután jártam dolgozni). Így minden nap ugyanarról az időpontról volt hőadatom, és ez a lényeg, nem pedig az, hogy utána kikelsz-e az ágyból, vagy nem.

2010. febr. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyi belefér.
2010. febr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!