Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátommal kézzel izgattuk...

Barátommal kézzel izgattuk egymást, de nem védekeztünk semmilyen formában. Lehetséges, hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés
14éves lány vok hétfön barátommal petingeltünk de nem védekeztünk lehetséges h terhes vok?? és mikor tom megálapitani?? amikor késiik a menszim ?? köce a segitséget:O
2007. okt. 27. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

nem tartom magam konzervatívnak, öreg sem vagyok (27 éves vagyok és független) de egyszerűen nem értem, hogy mik ezek a kérdések?? miért "szexel" valaki akkor, ha az ALAPVETŐ dolgokkal nincs tisztában???

teherbe akkor eshetsz, ha a partnered farkából kijövő anyag, amit ondónak hívnak, a hüvelyedbe kerül. ha kézzel izgattátok egymást és csak azzal, akkor nem lehetsz terhes! (arra nem tér ki a fáma, hogy egyáltalán elélvezett- e a fiú; pedig nem mellékes, ha teherbeesésről beszélünk..) ha elélvezett mondjuk a kezére, tök olyan lett a keze és utána beléd nyúlt, akkor azért van rá esély. mindez persze csak akkor, ha már menstruálsz. mármint rendszeresen menstruálsz, azaz érett vagy rá.

2007. okt. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Előző válaszadónak tökéletesen igaza van!A válaszában minden eshetőségre kitért.

Neked pedig(14 évesen!!)talán nem evvel kéne foglalkoznod,mert szerintem tök éretlen vagy hozzá a kérdésedből itélve!

2007. okt. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem, nem lehetsz terhes.

Egy jó tanács, rosszindulat nélkül: érdemes lenne beszerezned a felvilágosító könyvet a szeretkezésről a védekezésre, a teherbeesésről. Hiszen ha már eddig jutottál ennyi idősen - lehet - hamarosan többet akarsz majd, és nem árt felkészülni, és Tudni dolgokról.

Azért az iskolákban nem ártana már erről tájékoztatni az embereket.

2007. okt. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is korai még...De ha már minden kötél szakad az lenne a legjobb, ha felkeresnél egy nőgyógyászt, aki segít neked eligazodni, pl. fogamzásgátlásról, nemi betegségekről és annak kivédéséről ( úgy gondolom ezek legalább annyira fontos kérdések, mint a teherbeesés.).
2007. okt. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!