Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7napig vérezgettem (úgy napi...

7napig vérezgettem (úgy napi 1 mini-normál tamponnyit) majd 2napja szedek D vitamint és teljesen elmúlt a vérezgetésem. Holnap kéne megjönnie rendesen, lehet még baba?

Figyelt kérdés
Nem volt még ilyen velem.Általában 1hétig vérezgetek majd megjön rendesen.de most elmúlt...
2014. dec. 12. 11:25
 1/7 A kérdező kommentje:
és ami még nagyon furi hogy friss vér volt.nem barnás mint mensi végén van nekem hanem a friss vérzés egyszer csak elállt.és a hőm is megemelkedett
2014. dec. 12. 11:47
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez sok vérnek számít, ha megtelt egy minitampon, akkor pláne. Menj dokihoz, látatlanban sok mindent nem lehet mondani. De szerintem ez nem vérezgetés volt, hanem 7 napig tartó vérzés.
2014. dec. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a tampont nem úgy értem h megtelt teljesen hanem látni lehetett a vért pl a szélén.beraktam mivel a bugyim mindig ilyen barnás véres lett és zavart ráadásul nem is tudtam h meg fog a jönni v nem..és ha ez rendes vérzés volt akkor a hőm miért ment fel?ovu előtt 36,0-36,1 volt ovu után 36,6 és most 36,8..ha ez rendes vérzés volt és vége van akkor le kellett volna esnie a hőnek.nem?
2014. dec. 12. 12:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem már az sem normális, hogy 1 héttel a menszesz előtt vérezgetsz. Én első körben ezzel mennék orvoshoz. Ha vérzés van, akkor ritkán van baba.
2014. dec. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
most hogy 2 napja szedek D vitamint napi 6000mgban azóta elmúlt..pedig ált 4-5-6 napig vérezgetek aztán megjön rendesen úgy tényleg görcsökkel és rendes piros napi 3-4 extra tamponossal...de ez csak a menzesz előtti egy hetes vérezgetésem volt ami 2-3havonta szokott lenni..ezért nem értem h ez h lehet h ilyen gyorsan elmúlt a d vitamintól..és nem úgy rendesen hogy barnázás erős majd barnázás és vége...hanem minden átmenet nélkül elmúlt
2014. dec. 12. 12:45
 6/7 anonim ***** válasza:
D vitamin ezt nem befolyásolja, magàtólis elmúlt volna. Nagyon furaa havi előtti vèrezgetès nagyon nem jelent jót, mièrt nem voltàl vele eddig orvosnàl?
2014. dec. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
voltam.azt mondták h várjunk amig rendbe jön magától
2014. dec. 12. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!