Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok a 22. ciklusnapi...

Mit gondoltok a 22. ciklusnapi hőleesésemről? Kicsit furcsa hőgörbe.

Figyelt kérdés
A ciklusaim hossza átlagosan 27 napos. Mindig rendesen megjön. Nincs semmi baj a pajzsmirigyemmel és a progeszteron szintemmel sem.
2014. dec. 12. 12:17
 1/8 A kérdező kommentje:
2014. dec. 12. 12:17
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem számít, két tized lényegtelen.
2014. dec. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem szinte ugyan ilyen a görbém, csak nekem 36,3 az alaphőm.. ugyan így nem sokat megy fentebb, elvileg a pém is megvolt, most 6.napja késik nár. Tesztem nega... Ha megjön végre, akkor megyek dokihoz..

Mióta próbálkoztok? Első baba?

A kérdésedre sajna a választ nem tudom :$

2014. dec. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Esetleges beágyazódás.Ha esetleg még egyszer megemelkedik a hőmérsékleted akkor az azt jelenti,hogy még több progeszteron termelődik mivel baba van,az lenne akkor trifázisos görbe.De ha nem emelkedik még egyszer csak a cover line felett marad még vagy 5-6 nap akor is babás vagy.
2014. dec. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Remélem baba lesz a dologban. :)


Kedves 3/4-es hozzászóló! Első baba lenne, és ez a negyedik próbálkozós hónapunk. Szurkolok neked! Nektek hanyadik baba? Ti mióta próbálkoztok?

2014. dec. 12. 16:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én is drukkolok Neked!! Remélem ez a hónap sikeres lesz, persze a magam részéről már nem reménykedem.. :-)

Mi 4 hónapja próbálkozunk, kistesó lenne. Van egy egy éves kisfiam, ő a 11.hónapban jött össze, azért is kezdtünk neki korábban a tesónak, mert tudtuk hogy ez sem megy majd simán.. :-(

2014. dec. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sajnos nem baba volt. Ma megjött. :( Na majd a következő hónap! :)

Kedves utolsó! Veled mi újság?

2014. dec. 15. 18:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnálom hogy megjött, de ne add fel, hamarosan biztosan sikerülni fog!! ;-) Nekem azóta sem jött meg, most kezd felfele menni a hőm, szerintem megont kitolódott a pém, úgyhogy majd valamikor két hét múlva lesz esedékes.. akkor leszek kb az 55.napon :-(
2014. dec. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!