Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Enyhe alhasi fájdalom, húzódás...

Enyhe alhasi fájdalom, húzódás, derékfájdalom a peteérés után pár nappal kezdődően jelentett valakinél terhességet?

Figyelt kérdés
Szinte állandóan érzem napközben, nagyon nagyon zavar.Most vagy valami betegség, vagy talán baba lenne?Nem tudom dokihoz mikor jutok el, jövő héten jó lenne ha látna orvos.Akarunk babát, most az első hónap hogy élesben voltunk együtt.Még egy hét van a mensiig, biztos nem azért fájdogál.Volt valakinek aki ilyenkor terhes volt, és nem betegség okozta ezt az alhasi panaszt?Egy hete volt kb. peteérésem, éreztem a szurkát egy napig, az elmúlt, majd pár napja érzem ezt a fura fájdalmat a hasamban, derekamban.Beképzelném?
2014. dec. 14. 12:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a 6.dpon volt iszonyatos derékfájásom viszont az alhasi fájdalom mindennapos. Nem elviselhetetlen, de érzem. Ma vagyok a 27. vagy 29. ciklusnapon (az előző hónapban 2napig barnáztam és nem tudom melyik naptól számoljam) még nem jött meg, úgyhogy nem tudom sikerült-e. Nekünk is ez az első hónap. Választ lehet, hogy nem kaptál, de tudd, hogy nem vagy egyedül az érzéseiddel:)
2014. dec. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ugyanez van 4 napja, mi is babat szeretnenk, 6 napja volt peteeresem. Mi lett vegul, elmentel dokihoz?
2014. dec. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a cipőben járok. Jó lenne, ha baba lenne. :) Tudtok többet azóta?
2014. dec. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Az első vagyok, nekem megjött sajnos. :(
2014. dec. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Sajnalom! De ne legy szomoru. Uj honap, új esely!
2015. jan. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Sőt, új év új remény:) Azóta a 4.dpon vagyok kb úgyhogy bízom benne, hogy minden jó lesz:) Bár most sokkal nyugodtabb vagyok, nem figyelem annyira magam...csak az első próbálkozós hónap volt olyan izgalmas- türelmetlen.
2015. jan. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
En most a 12. dpon vagyok. Nagyon vegyesek az erzeseim, egyik pillanatban meg vagyok gyozodve arrol, hogy baba van, a masikban meg ugy erzem, hogy mindjart meg fog jönni. Szombatra tervezek tesztelni. De nagyon félek a csalodastól. Tulajdonkeppen eddig a korai terhesseg szinte összes tunetet produkaltam :) majd meglatjuk. :)
2015. jan. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Halvany pozi :) Es a szerdai tesztemen is latok utolag halvany pozit. A mostani erösebb. :) Majd meglatjuk :)
2015. jan. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, nekünk összejött! :)
2015. jan. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Gratulalok!!! En 8-as vagyok. Sajna megjött :(
2015. jan. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!