Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Karácsonyi tesztelés - annyira...

Karácsonyi tesztelés - annyira izgulok, alig várom. Más is tesztel majd karácsonykor?

Figyelt kérdés
Nagyon-nagyon vágyunk még egy babára. Bárcsak sikerülne...
2014. dec. 16. 12:28
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nálunk is sor kerül a tesztelésre - bár a testem abszolút kiszámíthatatlan :)

11.24-én jött meg múltkor és elviekben 32-35 napos ciklusaim vannak. Ha nem is karácsonykor, de még idén tesztelhetek, remélhetőleg :)

2014. dec. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
Fontolgatom én is a dolgot 23-26 közöttre nem várom, pedig megfogadtam, hogy többet nem tesztelek potyára (csak ha késik több napot), de mégis olyan szép ajándék lenne karácsonykor. Már több mint egy éve hiába várjuk a kicsit. :(
2014. dec. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
Én nem. Azért, mert ha negatív, akkor beárnyékolná az ünnepet.
2014. dec. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:

Nekem 22 és 24 közt lenne esedékes a mensim.Nagyon szép ajándék lenne már 4 év után egy pozi teszt a karácsonyfa alatt.Leghamarabb 5 nap múlva tesztelek ha aznap nem jön meg.Első baba lenne.

Nico

2014. dec. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
Én 22-én, 23-án tervezem a tesztet. Tegnap kellett volna megjönnie de fogamzásgátló után vagyok így előfordulhat hogy kiszámíthatatlanná vált a mensim.
2014. dec. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
én 21-re nem várom. Férjem születésnapja dec. 23. remélem meg tudom lepni. első baba lenne és most van 1 éve hogy nem védekezünk.
2014. dec. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:

Majd az ünnep után.

Tesztelnék én szívesen karácsonykor is, de csak 26-ra nem várom, így felesleges az előtt. Pozitívnak akkor még kicsi az esélye, a negatívban még nem bíznék.... Jó lesz az szilveszteri "ajándéknak" is, a családnak még úgyse mondanánk el, ha sikerülne is.

2014. dec. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 Zoé08 ***** válasza:
Én 2 napja teszteltem,és meglett a karácsonyi ajándék ;)
2014. dec. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:

Gratulálok! :D


Mindenkinek megy a drukk! :))))


Én nem aggódom, tesztelni fogok karácsonykor. Ha nem sikerült, vagy még negatív lesz, akkor is KARÁCSONY van, szomorkodni nem lesz okom :) Ha pedig sikerült, akkor még pluszban karácsony is lesz :D Ez mindenképp egy jó nap lesz! :)

2014. dec. 16. 19:42
 10/46 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok!

Nektek mikor volt az előző menzesz, hány naposak a ciklusaitok?

Én 3 napja kis görcsölgetést érzek, más 'kirívó tünet' nincs.

2014. dec. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!