Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes vagyok?

Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Nem akar megjönni a menstruációm és ideges vagyok, hogy terhességről lehet szó. A barátom 22éves és már majdnem 2 éve együtt vagyunk, december 11dikén kelet volna megjönnie és 9 dikén voltuk együtt és el szakadt a gumi. ÉS nagyon félek terhes lettem 6 napja késik néha fáj az alhasam mintha meg akarna jönni de azon kívül semmi menyi az esélye a terhességnek amúgy nem ment el bennem. amúgy 16 éves vagyok

2014. dec. 17. 16:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Gyorsan vegyél egy tesztet!
2014. dec. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Amikor elszakadt a gumi, akkor kellett vona 72 órás tablettát felíratni, mert igy van esélyed a terhességre.


2. tesztet akkor érdedmes venni, ha az akrus óta eltelt legalább 10-14 nap.


3. Viszont minél elöbb tesztelj, ha letelt ez az idö, mert ha terhes vagy, döntenetek kell arról, hogy mi lesz ezután.

2014. dec. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Vegyêl tesztet!
2014. dec. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes, de az esély megvan rá. Az idegeskedés miatt is lehetséges, hogy nem jön meg. Csinálj tesztet!
2014. dec. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Ne stresszelj semmiképp, attól csak még később jön meg. Ha nem ment el benned, akkor nagy valószínűséggel nem vagy terhes. De mindenképp csinálj tesztet!
2014. dec. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%

KILENCEDIKÉN voltak együtt, még mit teszteljen? 8 nap telt el, semmit nem mutat ki az a teszt még, már ha abból az aktusból terhes.

Egyébként mensi előtt két nappal, úgy, hogy el se ment benned a barátod, nagyon nem valószínű, hogy terhes lennél, persze nem is lehetetlen. Ugyanakkor, ha meg is fogant, attól még valószínű megjött volna a mensid, mivel ilyenkor még nem ágyazódik be, ergo a szervezeted észre sem veszi, hogy terhes vagy.

Én sokkal esélyesebbnek tartom, hogy csak a ciklusod szórakozik veled, 16 éves vagy, ilyenkor még nem ritka, hogy késik kicsit, vagy éppen előbb jön meg. Felnőtteknél is előfordul, nekem 25 évesen késett minden ok nélkül két hetet, voltam is dokinál, de terhes nem voltam, se bajom nem volt.

Szerintem várj még egy hetet, ha még mindig nem jön meg, AKKOR tesztelj, akkor már ki is mutatja a teszt, ha van valami. Akár negatív, akár pozitív, irány a doki!

2014. dec. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
7%
11-e óta nem jött meg neki!!! Mire várjon a teszttel????
2014. dec. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, arra, hogy 9-én volt az ominózus aktus!!! 8 nap után semmit nem mutat a teszt!
2014. dec. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%
Igen, 9- re emlékszik, amikor baleset történt...de nyilván előtte is volt szex, nem gondolod?Azoknál is történhetett bármi...
2014. dec. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezt már nem tudhatjuk, csak ő tudhatja. De abból kiindulva, hogy 16 éves, simán lehet, hogy előtte nem volt a ciklusban semmi, tekintve, hogy ennyi idősen többnyire akkor van szex, ha sikerül találni 1-2 lopott órát, mikor nincsenek otthon a szülők. De mindegy, ezen kár vitatkozni, akkor csináljon egy tesztet most, ha negatív, de még egy hét múlva se jön meg, ismételje.
2014. dec. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!