Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb 2 hónapja együtt voltam a...

Kb 2 hónapja együtt voltam a barátommal kicsit felelőtlen, siettünk ezért a szeretkezés után nem ellenőriztük le hogy szivárog-e a gumi (normális körülmények között mindig ellenőrizzük). Terhes lehettem?

Figyelt kérdés
a menszeszem 13 éves korom óta pontos, minden hónapban ugyanazon a napon jön meg.De az előző hónapban 2 héttel hamarabb jött meg ,volt egy nagy vitám egy lánnyal(aki a barátomat akarná)és pont utána kezdődött.nagyon fájdalmas volt, pedig nem szokott ilyen lenni és csak 3 napig tartott(amúgy 6 napos).a mostani menszeszem megint pontos volt és 6 napig tartott.lehettem terhes?
2008. aug. 17. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:
ne aggódj!Nem vagy terhes,csak az idegesség.
2008. aug. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Biztos nincs baj, nyugalom
2008. aug. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!