Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ikerterhességnél lehet előbb...

Ikerterhességnél lehet előbb pozitív a teszt pár nappal?

Figyelt kérdés
A hónapban csak egyszer voltunk együtt, biztosan a 7. DPO volt ma (aktus után is 7 nappal vagyok) és éppen halvány pozitívat teszteltem reggel. Már van egy fiam, vele is ilyen halvány volt, de akkor a 10. napon néztem a tüszőrepedés után. Később is megismételen persze és lehet, hogy nem marad meg a terhesség, de akkor is érdekes.

2014. dec. 19. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, nekem a 9.dpon volt estibol jól kivehetően pozitív.
2014. dec. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is 9.dpo du. teszteltem ikreknel eros pozit.
2014. dec. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, mi lesz ebből. 5 napig volt pozitív az LH tesztem is, vagyis addig volt erősebb a tesztcsík, aztán egyforma és utána már halványodott. Pár nap múlva újratesztelek, hátha addigra egyértelműbb lesz. Egynek is nagyon örülnék.
2014. dec. 19. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!