Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azt szeretném kérni, hogy...

Azt szeretném kérni, hogy mondjatok véleményt a hőgörbémről. Van esélyem babára?

Figyelt kérdés

3 hónapja próbálkozunk,de még csak egy hónapja hőmérőzök. Iszom a cickafark és a palástfű teát plusz szedek barátcserje tablettát mert a fogamzásgátló abbahagyása után össze vissza volt a ciklusom. ált. 26 napos. Várhatom h a hónapban sikerült a baba? Ma csináltam egy x-epil tesztet az negatív lett.

[link]



2014. dec. 27. 14:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
azonos időpontokban méred a hődet?
2014. dec. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A görbéből csak a mensi késése után lehet babára következtetni, előtte semmiképpen sem. Korán teszteltél, még csak a 10-11. dpo-n vagy, 14. előtt nem érdemes. Jókor voltatok együtt, megvolt az ovu, így lehet reménykedni! Drukkolok!
2014. dec. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%
Nekünk most, a második hónap próbálkozásra sikerült a 2. babánk. Hasonló a görbénk, de nekem az ovu utáni 7. napon gyanúsan szellemcsíkos, 8. napon halvány, de még mindig gyanús és a 9. 10. napon már egyértelműen erős pozitív a tesztem. Tényleg van még időd pozitívat tesztelni amúgy és jókor voltatok együtt a babához. Úgy tűnik, volt szépen peteérésed is.
2014. dec. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen azonos időben mérem mindig 5:35-kor. kivéve a legelsőt amikor elkezdtem az egészet mert az 8 óra fele volt.

2014. dec. 27. 14:29
 5/13 anonim ***** válasza:
43%

Egy hőgörbéből nem lehet következtetni semmire.

A nemvárt napján is leeshet a hő, sőt a menses 2. napján is.


Egyetlen ritka kivétel az ún. trifázisos görbe, ahol a beágyazódás után még jobban megemelkedik a hő, és úgy marad. De a tiéd nem ilyen.

2014. dec. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nagyon szép lenne, de nekem spec. gyanús ez a magas alaphő...
2014. dec. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, miért gyanús, túl magas a hő ahhoz hogy ez baba legyen? Nagyon szeretném hogy sikerüljön, de semmi más jelét nem észlelem ami esetleg beágyazódáskor lehet.
2014. dec. 27. 20:13
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
az alaphő magas, vagyis az amit a follikulàris (első) szakaszban mérsz. Amúgy normàlis a görbe, viszont a túl magas vagy túl alacsony alaphő pajzsmirigy problémàra utalhat. A normàl alaphő olyan 35,8-36,4-5 celsius körül van. A 36,7-36,9,elég magas.
2014. dec. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem tudok róla, hogy lenne pajzsmirigy problémám. Most utána olvastam a tüneteinek és nem igazán mondanám, hogy jellemző rám. De ha nem fog jönni a baba akkor feltétlenül kérek egy orvosi véleményt.

Amúgy ha pajzsmirigy betegségem lenne akkor nem jön össze a baba?

2014. dec. 28. 07:53
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha pajzsmirigybetegséged lenne is összejöhetne a baba, de vetélést, fejl. rendellenességeket okozhat, ha kezeletlen. Alattomos, mert a tipikus tüneteket ritkábban hozza. Nem állítom, hogy.., de azért fure. Viszont egy mezei háziorvos is x-elhet tsh-t, így könnyen rövidre zárhatjuk a dolgot.
2014. dec. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!