Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Xepil teszt igy ertekelheto...

Xepil teszt igy ertekelheto bizonytalan vagyok nagyon?

Figyelt kérdés

Nemreg teszteltem egy xepil teszttel de nem bele martottam egy poharkaba 10 masodpercig,hanem lepisiltem ahol felkell szivnia a vizeletet, de nem sok ment ra. Mert nem volt lehetosegem rendesen megcsinalni

:-(

Nehezen jott ki rajta a kontroll csik de kijott vegul is halvanyan,es egy masodik csik is vekonyan rozsaszines.

Kerdesem az lenne hogy igy ertekelhetem hogy halvany pozitiv?


2014. dec. 27. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Látatlanban nehéz megmondani. Tegyél fel kepet :)
2014. dec. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Melyik fajta volt?A műanyag tokos?
2014. dec. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, érdemes úgy használni a tesztet, ahogy kell.
2014. dec. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A csíkok csak akkor fognak kijönni, ha vizelet éri őket. A tesztcsík pedig csak akkor, ha HCG is van benne. Szóval nagy valószínűséggel terhes vagy, ha látszik mindkét csík. Mint mondják, a halvány csík is csík.

Azért, hogy megnyugodj, csinálj egy másikat, lehetőleg úgy, ahogy kell. :)

2014. dec. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom a kepet felteni.sajnalom.

A belemartos csik volt az xepilbol

2014. dec. 27. 17:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt tanácsolnám, hogy végezz újat,Ne rágd magad. Én is ezzel teszteltem szerdán pozitívat, persze előírtnak megfelelően.
2014. dec. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az az igazssag bekell valjam hogy kedden delutan is teszteltem ugyan ilyen xepillel es idontul lett nagyon halvanyka,akkor bele martottam.

Most megint varhatok egy parnapot,de mar lehet nem veszek xepil tesztet.

2014. dec. 27. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!