Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha még csak próbálkozunk a...

Ha még csak próbálkozunk a babával, melyik vitamint érdemes elkezdeni szedni? Olvastam itt sokfélét, de teljesen tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
2014. dec. 29. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen folsavat mindenképpen. De legjobb lenne ha femibiont szednéd.
2014. dec. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kelemen Szabina ***** válasza:
En nemtudom h attol-e de 5 honap sikertelen teherbeeses utan elevitet elkezdtem szedni es mar a kovetkezo honapban nem jott meg ;-) mara masfel eves a kisfiu. es a folsavat is lehet szedni 12 hetig kell.
2014. dec. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gravida
2014. dec. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ahogy az első is írta,a folsav fontos lenne.
2014. dec. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem az Elevit jött be. De majdnem mindegy, melyiket szeded, a lényeg, hogy hasznos, igen.
2014. dec. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én folsavat (DM-es), jódot (pajzsmirigy miatt) és d-vitamint szedtem. Első hónapban sikerült.
2014. dec. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Folsavat és vasat. Vagy lehet valamilyen terhes vitamint is, de akkor nézd meg, hogy mennyi benne a folsav és a vas!
2014. dec. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Folsav,vas, gravida. az elevit plus-ban pl kalcium fele annyi van mint a gravidaban magnézium ha jól emlékszem akkor 25 mg-mal kevesebb van benne. folsav az elevit plus-ban nincs is. szedtem azt is de váltottam a gravidára. a femibion-t is ajánlotta a nőgyógyász de abból meg meg van adva hogy ha sikerül a baba hogy melyiket meddig lehet szedni.
2015. jan. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!