Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Terhes vagyok? 4 hónapja próbálkozunk, ez az első hónap hogy változást veszek észre

A peteérés alatt együtt voltunk minden nap! Rá 4-5 napra "krémes folyásom lett" és fájnak a melleim..A teszt még negatív, 7 nap mulva kellene megjönnie.

Keress kérdéseket hasonló témákban: terhesség, teherbeesés

2014. dec. 30. 17:28  Privát üzenet  

A válaszok
Rá 4-5 napra még biztos nem attól lett változás. 7-10 nap után már lehet, de a folyás pont nem olyan tünet, ami egységes lenne mindenkinél. Én például szárazságot tapasztaltam az elején.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2014. dec. 30. 17:32 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Annyira nagyon szeretnénk már, megörültem azért kicsit. Várom a havimat már nagyon, azaz nem....

# 2/7Időpont 2014. dec. 30. 17:38 Privát üzenet

A peteérés utáni 2 hét a legidegőrlőbb, mikor már alig várod, hogy tesztelhess, de csak vánszorognak a napok.

Próbáld meg elterelni a figyelmed valamivel. És egy jótanács: ne keress terhes tüneteket, mert úgyis találsz. :)

Drukkolok!

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2014. dec. 30. 19:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

igen, ezt próbálom tenni! :) köszi mindenkinek,6 nap mulva irok..:))

# 4/7Időpont 2014. dec. 30. 19:52 Privát üzenet
Szorítok nagyon. Nekem múlt héten egy hete késés mellett negatív lett a tesztem de ma már pozitívat teszteltem. :-) lehet neked sem lesz elsőre pozitív.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2014. dec. 30. 20:42 Privát üzenet
Szia! En jan. 5-re nem varom. A lehetseges összes terhessegi tünetet mar felfedeztem magamon, ugyhogy tenyleg azt tudom csak mondani en is, hogy ne keress, mert ugyis talalsz :) Most epp szedülök, de delutan mar hanyingerem is volt :) Mar csak nevetek magamon, majd meglatjuk :) Ma teszteltem en is, de negativ.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 2014. dec. 30. 21:20 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kedves előző! :D Én mostanra már híztam is...:D Köszönöm mindenkinek, már csak 5 nap a nemvártig..:)

# 7/7Időpont 2014. dec. 31. 10:56 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Babagyártás 4. hónap: 5. dpo-n erős hasszurka,6. dpo-n hőleesés,6-7 dpo-n fehér folyás. Nem tipikus. Szerintetek? Az ovulációm biztos, ultrahanggal ellenőrizték. Az első...
Tudom, hogy nem szabadna elkeseredni, de mégis sikerül? Első hónap?
Ki hány hónapot várt az első babára vagy vár? Többi lent.
Hány érett petétek volt az első clostybegytes hónap után?
Első clostybegys hónap mennyire sikeres, tapasztalatok?
Első Clostilos honap utan nincs dominans tuszom, van meg remeny?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!