Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? 4 hónapja...

Terhes vagyok? 4 hónapja próbálkozunk, ez az első hónap hogy változást veszek észre

Figyelt kérdés
A peteérés alatt együtt voltunk minden nap! Rá 4-5 napra "krémes folyásom lett" és fájnak a melleim..A teszt még negatív, 7 nap mulva kellene megjönnie.

2014. dec. 30. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Rá 4-5 napra még biztos nem attól lett változás. 7-10 nap után már lehet, de a folyás pont nem olyan tünet, ami egységes lenne mindenkinél. Én például szárazságot tapasztaltam az elején.
2014. dec. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Annyira nagyon szeretnénk már, megörültem azért kicsit. Várom a havimat már nagyon, azaz nem....
2014. dec. 30. 17:38
 3/7 anonim ***** válasza:

A peteérés utáni 2 hét a legidegőrlőbb, mikor már alig várod, hogy tesztelhess, de csak vánszorognak a napok.

Próbáld meg elterelni a figyelmed valamivel. És egy jótanács: ne keress terhes tüneteket, mert úgyis találsz. :)


Drukkolok!

2014. dec. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen, ezt próbálom tenni! :) köszi mindenkinek,6 nap mulva irok..:))
2014. dec. 30. 19:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Szorítok nagyon. Nekem múlt héten egy hete késés mellett negatív lett a tesztem de ma már pozitívat teszteltem. :-) lehet neked sem lesz elsőre pozitív.
2014. dec. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! En jan. 5-re nem varom. A lehetseges összes terhessegi tünetet mar felfedeztem magamon, ugyhogy tenyleg azt tudom csak mondani en is, hogy ne keress, mert ugyis talalsz :) Most epp szedülök, de delutan mar hanyingerem is volt :) Mar csak nevetek magamon, majd meglatjuk :) Ma teszteltem en is, de negativ.
2014. dec. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves előző! :D Én mostanra már híztam is...:D Köszönöm mindenkinek, már csak 5 nap a nemvártig..:)
2014. dec. 31. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!