Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Végső elkeseredéseben kipróbál...

Végső elkeseredéseben kipróbálnám a jónás-módszert. Segitene valaki kiszámolni, hogy ez alapján mikor érdemes együtt lenni?

Figyelt kérdés

Szeged.1993.04.17. 01:45kor születtem

Köszönöm.


2014. dec. 31. 11:35
 1/9 A kérdező kommentje:
Utolsó menzeszem első napja a tegnapi nap: december 30
2014. dec. 31. 11:36
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem a kérdésedre válaszolok, de 21 évesen mi okozhat ugyan "végső" elkeseredést a teherbeeséssel kapcsolatban?


Csak mert kb. húszféle vizsgálaton kellene átesni, el kell kezdeni megkeresni a probléma gyökerét és megoldani. Ha egyáltalán van probléma és nem csak türelmetlen vagy.


Van a neten Jónás kalkulátor, de szerintem ritka nagy hülyeség. Inkább ismerd meg a női ciklus elméletét, a saját tested működését és a teherbeesés folyamatát, részeit, többre mész vele.


30/N

2014. dec. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Istnem, 93ban születtél, és már végső elkeseredésben vagy? Ne már, én akkor már rég suliztam...

Amúgy szerintem hülyeség, szexeljetek, élvezzétek egymást, ha nem sikerül 1 éven belül meg menjetek orvoshoz.

2014. dec. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már van egy főiskolai végzettsègem, szerencsére anyagilag is megtehetjük, hogy jöjjön a baba. Lassan egy éve hiába. A mensesem 28-30 napos, minden egyes jelzését ismerem már a testemnek...
2014. dec. 31. 12:15
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy éve próbálkoztok, akkor nyugodtan el lehet menni nőgyógyászhoz, endokrinológushoz. Jönnek a vérvizsgálatok, 3. napi, 21. napi, a párodnak meg spermavizsgálat. Ez az alap. Annak függvényében, hogy ezekből mi derül ki, el lehet indulni valamerre.


Kismillió hatszázezer oka lehet, hogy miért nem jön a baba, a petefészek elzáródás, pajzsmirigy probléma, prolaktin, tesztoszteron, inzulingondok, sárgatest elégtelenség, spermaelégtelenség, lehet endometriózisod, kinyírhatja a spermákat a méhnyaknyákod, hadd ne soroljam tovább.


Induljatok el a kivizsgálás útján, a hókuszpókuszokat meg felejtsd el.

2014. dec. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És az orvosi vizsgálatok mit mutatnak nálad és a férjednél?
2014. dec. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Végső elkeseredésedben elmentetek kivizsgálásra? Spermaszám, átjárhatósági, hormonsor a ciklus 3 meghatározott napján...és még sorolhatnám???????


Végső elkeseredés....istenem... És az a kérdező aki 15 éve vár babaára, akkor Ő hol tart az elkeseredésben????


wááááá

2014. dec. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az orvos szerint minden oke. Csak volt egy vetelesem 11 hetesen majd egy eve es az muvileg be lett fejezve. Felek h vmi kart okoztak bennem es e miatt nem jon ossze a baba.
2014. dec. 31. 17:23
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem a missed miatt nem sikerül, hanem azért, mert nem vagy rendesen kivizsgálva, ha hiszed, ha nem. Úgy érzem, sosem volt még hormonvizsgálatod, párodnak spermavizsgálata, nem volt átjárhatóságid, meg semmi, csak sima nőgyógyászati rutinvizsgálat. Nekem pl. laparoszkópos műtét kellett ahhoz, hogy kiderüljön, hogy endomertiózisom van. Igaz, minimális, fél lencsényi szigetek voltak, de az is elég, hogy valaki ne essen teherbe. SEMMI tünetet nem okozott, soha nem gondoltam volna, hogy ilyenem lehet. Leszedték, a műtét utáni ciklusban teherbe estem 1 év 8 hónap után.


Hidd el, itt olyan öreg motorosok vannak teherbeesés ügyében, akik tudják, hogy az "orvos szerint minden rendben" mondat egyenlő azzal, hogy semmi komolyabb vizsgálatod nem volt még.


30/N

2014. dec. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!