Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőmérőzés csak annak érdemes...

Hőmérőzés csak annak érdemes akik nincsenek együtt naponta-kétnaponta?

Figyelt kérdés
Van értelme kínlódjak vele, ha úgyis naponta avgy kétnaponta együtt vagyunk? Így mi értelme van? Látom itt mindenki hőmérőzik, meg vezeti a gőrbét meg stresszel, hogy mikor van ovu, nem egyszerűbb (és sokkal jobb!) naponta-kétnaponta együtt lenni, így biztos beleesik a peteérés is.
2014. dec. 31. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
27%

Nem mindenki, mert én is itt vagyok!

Soha semmit nem méregettem, nem számolgattam, tesztet is csak egyetlenegyet csináltam az elmaradt mensi napján (pozitívat).

Elsőre összejött a baba, úgy, hogy akkor voltunk együtt, amikor jól esett. Kb 2-3 naponta.

2014. dec. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, beleesik amennyiben VAN peteérés. :) Sokminden leolvasható ám a görbéből! Pl. lehet, hogy túl rövid a luteális fázis, így nincs idő beágyazódni, vagy progeszteron elégtelenség van, ami a cikcakkos, vagy alacsony hőből látszik.


Nyilván nem ezzel kell kezdeni, bő egy évig én se hőmérőztem, meg semmi. De ha nem jön a baba, tényleg sokmindent megtudhatsz a ciklusról. Pl. nekem is voltak nagyon béna hónapjaim, meg nagyon szép hónapjaim is, de csak a ciklushosszból nem tudtam volna, hogy bármi különbség volt a kettő között, pedig hormonálisan óriási volt.

2014. dec. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Nem, nem mindenki méricskél, meg számol. Több mint két évet vártunk a babára, de eszembe nem jutott mérni, meg kalkulálni, meg kötelező időpontban együtt lenni. Együtt voltunk amikor jól esett, és jött a baba amikor jönni akart.
2014. dec. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

Miért hiszi mindenki azt, hogy a hőmérőzés arra kell, hogy jó időben szexeljünk?


1.) Hiába vagytok együtt sűrűn, ha nincs peteérésed.

2.) Hiába sikerül elkapni az ovud, és hiába termékenyül meg a petesejted, ha progeszteronhiányod van.


Ehhez is jő a görbe.

2014. dec. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%

Nem mindenki olyan szerencsés, hogy elsőre össsze jöjjön. Akinek nem sikerül hosszabb ideje az bizony mindent megtesz, hogy kis babája legyen. Én szerencsés vagyok, mert nekem hamar összejöttek, de biztos vagyok benne, ha nem jött volna össze akkor én is ezt választottam volna.

7 hetes kismama kinek már van kettő

2014. dec. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!