Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki hogy szedi a folsavat?...

Ki hogy szedi a folsavat? Babat szeretnénk. Tudom hogy 1mg folsav es terhesvitamint érdemes szedni, azokban is van majdnem 1mg. Akkor ahoz még a 3mgos folsav is kellene? Nem sok?

Figyelt kérdés
2015. jan. 3. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég az ami a terhesvitaminban van. Nem szabad túladagolni!
2015. jan. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

3 mg???


A napi ajánlott mennyiség 0,4 mg. (400 mikrogramm.)

A napi 1 - 1,1 mg a maximum, amit még ki tud ürülni, de már az is túl sok.


Az Elevitben eleve 0,8 mg van. És ehhez még hozzájön, amit a kajával beviszel. túl sok.


Szedj olyan vitamint, amiben 0,4 mg van, és az elég.

2015. jan. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rosszul tudod. Az elêg belőle ami a terhesvitaminokban van.De amig csak próbálkoztok elég csak a folsav, én is igy tettem de a 3 mg-ost negyedelni kell mert baromi sok, többet ártasz vele mint használsz. Vagy terhesvitamint szedj de számolj rá lehet közel lesz az egy évhez is mire sikerül, nem tudhatod előre, nem biztos hogy addig szedni kellene, vagy negyed folsav.
2015. jan. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!