Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két tesztem is pozitív lett,...

Két tesztem is pozitív lett, tegnap és ma. Melyik orvoshoz kell menni, a választotthoz, vagy a hivatalos városi dokihoz?

Figyelt kérdés
Sajna nálunk egy nődoki van,aki szakrendelést végez a kórházban,de nem akarok hozzá járni.Azért el kell menni hozzá is?
2008. aug. 19. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
nem kell elmenni hozzá, ahhoz jársz akihez akarsz.
2008. aug. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahhoz a dokihoz mész akihez akarsz!Ő megállapítja a terhesség tényét.Utána elmész a védőnőhöz aki kiállítja terheskönyvedet.Majd ennek birtokában elkezdesz járni terhesgondozásra,tanácsadásra!Sok boldogságot!26 hetes kismami
2008. aug. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
gratulálok nektek:)ha nem titok ird meg mennyit váratott a babó magára?:)
2008. aug. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahogy írták oda mész ahova akarsz vagy tudsz. pl ha még nem találtad meg az igazi dokit, akkor menj el a korházihoz és ha találsz egyet aki szimpi (persze ha korházi szimpi akkor miért ne az legyen ingyért) , nem kell v´ßegig ugyan ahhoz menned.


amúgy még felesleges kb 5 hetesen érdemes elöször elmenned,addig semmit nem lát szinte max vérböl tudja megnézni a hcg szinted amit a teszt is mutat.

2008. aug. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez volt a hetedik hónap,hogy próbálkoztunk és ebben a hónapban ittam először a cickafark és a palástfű teákat. Én se gondoltam volna,de úgy tűnik,bevált. Köszönöm a válaszokat!
2008. aug. 19. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!