Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhen kívüli terhesség szóba...

Méhen kívüli terhesség szóba jöhet?

Figyelt kérdés
Napok óta nem alszom. Hol a mellem fáj, hogy hányingerem van. Mára étvágyam nulla. Napközben vagy a hasam alja görcsöl, szurkál, méhem húzódik. Hüvelyembe s a fenekemnél is nyilallik. Sok folyásom van, mellem fáj, de csak időközönként inkább ha melltartót viselek, meg estére. Az idegesség meg megöl már teljesen, de okom nincs rá. 24-én volt meg utoljára a menzeszem. 26-28napos ciklusaim vannak. 2nap volt meg. Terhesség nem csábít, szóval nem képzelődöm! SOS :(

2015. jan. 4. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Terhesség nem csábít, szóval nem képzelődöm!"


Ezt a mondatot nem igazán értem.



Ha még nem voltál dokinál akkor természetesen előfordulhat a méhenkívüli. Bár ez egy méhen belüli terhesség tüneteinek is megfelel.

2015. jan. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt értem alatta hogy nem tervezek babát. Csak tünet ide oda, ciklus közepén tartok. De ilyen még nem igen volt velem.
2015. jan. 4. 22:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Értem... És védekezel?
2015. jan. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megszakítással szoktunk együtt lenni és tudom amit tudnom kell erről a módszerről. Ha gondoljátok éljétek ki magatokat rajtam, bár ezen esetben az utolsó hozzászólásom ez volt.. Mellesleg az hogy középidőben van mindez, elég fúrcsa nekem.
2015. jan. 4. 22:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Akármi lehet. Semmi nem indokolja hogy pont méhen kívüli legyen... sőt. Az nem kicsit fáj, potenciálisan életveszélyes, tudnál róla.
2015. jan. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!