Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 napja késik a mezeszem,...

6 napja késik a mezeszem, negatív a teszt, most akkor mi van?

Figyelt kérdés
Megyek dokihoz...de csak jövőhéten. Adig is kíváncsi lennék véleményekre.
2015. jan. 4. 22:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hormonzavar/felfázás/fertőzés/stressz/stb.
2015. jan. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nincs semmi extra. Senki nem gép, bárkivel (még azzal is akinek stabil ciklusa van) megeshet, hogy késik egy hetet vagy akár többet is. Az esetek döntő részében nincs semmi kóros ok a háttérben, csak ez a ciklus így sikerült.
2015. jan. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nekem a fogantatás után 1 hónapig negatív volt a teszt. :)

27hkm

2015. jan. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
40.ik napig is megjöhet.
2015. jan. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Vagy késik még egy kicsit, vagy kimarad ebben a hónapban a vérzésed. A terhességet a teszt már kimutatná, a legolcsóbb, leggagyibb is.
2015. jan. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.


Kedves 24h kismami!!

Neked volt tüneted? Dokihoz mikor mentél?

2015. jan. 4. 23:22
 7/15 A kérdező kommentje:
BOCSI 27hetes!!! :) :)
2015. jan. 4. 23:22
 8/15 anonim ***** válasza:

13 napja késik, negatív tesztek. Ergo nem vagyok terhes. És volt is egy késői peteeresem masnap, amikor meg kellett volna jönnie. Tehat arra rá szamolok 14 napot. Ugyhogy holnap-holnaputan fog megjönni.

Nem akarok veszmadaraskodni, de ne eld bele magad, a tesztek valószínűleg mar mutatnak, ha terhes lennel.

2015. jan. 5. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Átlagosan 30 napos ciklusok mellett nekem csak a 48. ciklusnapon lett pozitív a tesztem-kései peteérés lehetett(az más kérdés, hogy 7 hetesen elvetéltem, az orvos nem mondta, hogy lehet összefüggés a kései pozitív teszt és a vetélés között) Szóval ne éld nagyon bele magad, de lehet, hogy pár nap múlva pozitívat tesztelsz. Vagy jövő héten a doki megmondja a tutit.
2015. jan. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Semmi extra tünetem nem volt, csak simán feszült a mellem, mint amikor meg akart jönni máskor, hol jobban, hol kevésbé. Mikor már 3 mellfájós hét után sem akart megjönni akkor már a 4.-héten csináltam egy tesztet, halvány pozitív lett, másnap kicsit erősebb, két nap múlva még erősebb. Közben pedig el is múlt a feszülés, és utána sem volt semmi tipikus terhességi tünetem. Néha, nagyon ritkán, 1-2 hetente hánytam egy keveset és annyi.

27hkm

2015. jan. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!