Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerulhetett a baba? Tudom...

Sikerulhetett a baba? Tudom ezek alapjan nem tudtok sokat mondani, de szeretnem ha valaszolnatok.

Figyelt kérdés

7hete hogy megszakitassal egyutt voltam a parommal,el is ment bennem egy picit,ez minden heten van.

Nem tudom mikor kellene megjonnie vagy hogy voelte peteeresem,de azota gorcsol es neha szur az alhasam,szefulok,faradekony lettem,hol van etvagyam hol egyaltalan semmi,a melleim nagyon fajtak,most enyhen.

Hanyingerem volt,elso hetekben eros majd aztan egyre gyengebb.

Pisilesi ingerem van,viszont az szerintem azert mert felfazhattan.

Tesztet meg nem csinaltam mivel nem tudom mikor kellett volna.



2015. jan. 4. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Most végülis kell gyerek van nem? Ha azt gondolod a 7 hete történt aktusból lehetsz terhes akkor ideje tesztelni.
2015. jan. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem oda irni,hogy ugy erzem mintha megnott volna a mehem,ki lehet tapintani.

Es fel is vagyok puffadva,pedig vekony vagyok.

2015. jan. 4. 23:04
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem voltunk benne a baba projectben,de igen szeretnek kisbabat.
2015. jan. 4. 23:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Tehát 7 hete nem volt menszeszed?Készitsd el a tesztet, és nem ártana ha orvoshoz is mennél.
2015. jan. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

igen en ugy szamoltam hogy 7hete volt az aktus,mar van idopontom mindenhova(nem a terhesseg miatt).

Nem tudtam mikor kene tesztelnem,de akkor tesztelek es kiderul.

2015. jan. 4. 23:18
 6/8 anonim ***** válasza:
varjuk az eredmenyt . ,
2015. jan. 5. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Teszteltel, Kerdezo?
2015. jan. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Negatív lett.
2015. jan. 6. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!