Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruacio alatt pozitiv...

Menstruacio alatt pozitiv teszt latatok mar ilyet?

Figyelt kérdés

Tegnap jott meg, de ma regel ota emelygek mindentol es nem birtam eni,ezert gondoltam elvegzem a tesztet,hat majd ki esett a memem ket csik lett igaz h a masodik csik halvanyabb.

Esetleg valaki igy mint en jart?

Rendesen meg van a menstruaciom.


2015. jan. 5. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Hàt nem te vagy az első a vilàgon :D van ilyen is... Szerintem csinálj még egy tesztet es menj orvoshoz :)
2015. jan. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Két eset lehetséges: az egyik az, hogy terhes vagy, de valami miatt menstruálsz. (Vannak nők, akik akár hónapokig is menstruálnak terhesen.)


A másik az, hogy nem sikerült a beágyazódás, és éppen megy el a baba a méhnyálkahártyával. A teszt pozitív, hiszen a HCG egészen idáig termelődött.


Menj el orvoshoz mindenképpen.

2015. jan. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csinálj még egy tesztet hogy Erősödött e a csík.jah és minél hamarabb Menj el orvoshoz.majd Írj mit mondott a doki.
2015. jan. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jo rendben van koszonom szepen a valaszokat.

Mindenkepp orvoshoz fogok meni.

2015. jan. 5. 12:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Anyámnak terhesség 6. Hó napjáig megjött rendesen....4 hónapos elmúlt, amikor észre vette!
2015. jan. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Huuha ez nem semi azert,hogy terhesen menstrualjon egy no*^O^*

Akor hogy marad meg a baba hiszen levalik a mehnyalkahartya???

2015. jan. 5. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!